Декоративний стіл у вигляді електронної плати / Ідеї для дому
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Декоративний стіл у вигляді електронної плати


stilplat0.jpg (60.37 Kb)

Завжди приємно прикрасити квартиру або дім новим меблевим гарнітуром. А в кожному гарнітурі центральне місце завжди залишається за столом, краще оригінальним, декоративним. А ще краще, коли стіл повністю відповідає вашим смакам! Але для цього краще зробити його власноруч та за своїм смаком і оформити.

stilplat1.jpg (59.36 Kb). . . .

Декоративний електронний стіл, який пропонується зробити, призначений, в першу чергу для кухні.

Щоб виготовити такий декоративний стіл, у стилі, мабуть, «хай-тек», знадобиться ряд матеріалів та інструментів.

З матеріалів слід запастися листом фанери, світлих барв шпоном, сусальною фольгою, малярним скотчем, самоклейним папером. До того будуть потрібні ще акрилові фарби, автомобільний лак товстий мідний дріт, чотири невеликих мідних кульки та мідна пластинка.

У розділі «Інструменти та витратні матеріали» для роботи слід звернути увагу на свердлильний верстат, циркулярну пилу, валики для нанесення клею, шмерґелевий папір різної зернистості, машина для механічного нанесення фарби.

Основні розділи робіт

Спочатку з листа фанери вирізають стільницю по проектних розмірах. Ребра заготівки обробляють шмерґелевим папером. Зачищають поверхні, намагаючись якомога ретельніше видалити всі задри, рубчики та нерівності. Після того на верхню та нижню поверхні стільниці слід приклеїти шпон.

Коли все висохне, всі поверхні обробляють шмерґелевим папером та трішки підрівнюють кути.

stilplat2.jpg (33.76 Kb)

У необхідних пропорціях, (вказаних на тарі) розводять фарбу та фарбують всю поверхню. Щоб краще виділялася фактура шпону, фарбу краще розводити до досить рідкого стану. Дочекавшись повного висихання поверхні вкривають першим та другим базовими шарами лаку.

stilplat3.jpg (32.85 Kb)

Наступним етапом буде прибирання шагрені на лакованій поверхні. Для цього використовують шмерґелевий папір з зернистістю 220 одиниць. По закінченні цієї операції всю поверхню обробляють розчинником, знімаючи зайвий пил.

stilplat4.jpg (43.54 Kb)

Після цього на самоклейному папері вирізають потрібний малюнок, переносять його на стільницю та заповнюють всі порожні місця сусальною фольгою, при чому всі поверхні фольги треба загладжувати пензлем.

stilplat5.jpg (55.8 Kb)

Подробиці всіх цих технологічних операцій можна роздивитись на цьому відео-кліпі:

Після цього на декоративний стіл слід нанести ще декілька шарів лаку, кожен раз чекаючи, доки шар повністю висохне. Причому, замість лаку можна нанести підготовлений епоксидний клей. В самому кінці поверхню обробляють шмерґелевим папером з водою, але зернистість має бути не грубішою за тисячу одиниць. І вже після всього цього поверхню можна полірувати.

Виготовити ніжки декоративного столу можна з мідного дроту, переплітаючи його між собою. На один край треба припаяти мідну кульку, а другий трішки розплести.

stilplat6.jpg (75.47 Kb)

Припаюють до круглої пластини в якій просвердлені отвори, після чого закріпляють по чотирьох кутах шурупами з нижнього боку стільниці. В ніжки декоративного столу для стійкості можна вставити сталеві трубки.Дизайн маленької кухні. 60 іде...

30 Nov 2020 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Ванна кімната 60 ідей

16 Mar 2020 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Тераса. 50 Ідей

01 Mar 2021 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Ландшафтний дизайн подвір'я. І...

01 Mar 2021 ,fersht
Побудувавши будинок, гараж, альтанку на діля...

Тераса. 50 Ідей

01 Mar 2021 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Тераси та веранди

01 Mar 2021 ,konsol
У чому різниця між терасою та верандою

Огорожі для квітників з бетону...

01 Mar 2021 ,konsol
Правильний вибір привабливого та довговічног...

Барбекю. Ідеї для зони барбек...

01 Mar 2021 ,fersht
Якщо ви маєте подвір’я то обов’язково у вас ...

Квітник на подвір'ї. Ідеї

01 Mar 2021 ,fersht
Квітник це невід'ємна частина будь-якого по...
SuperDim.info
Супер дім
Корисні поради, як самому зробити ремонт квартири чи як побудувати будинок своїми руками. Відео, Ідеї, поради, майстер-класи з будівництва та ремонту, огляди будівельних матеріалів і нових технологій.
Важливо
Просимо читачів порталу ознайомитись з умовами користування ресурсом.
Правила сайту
Контакти
Для зв'язку з нами Ви можете скористатися e-mail:
up