«Кенгуру» для велосипеда

By: Євген

velosum0

На зміну велосипедним шедеврам Харківського велосипедного заводу, які прослужили вірою та правдою не один десяток років приходять нові моделі, але, на жаль, стильні велосипеди з багатьма швидкостями нерідко виявляються зовсім «голими» – просто рама з колесами. Приходиться тратитися на додаткову комплектацію – крила, багажник, ремонтний набір, запасна камера, м’яке сидіння.

А можна і самому докласти рук до комплектації свого залізного друга. Наприклад, можна власноруч виготовити сумку-«кенгуру» під раму та сумку для ремнабору під сидіння. Тоді новий велосипед буде мати оригінальний зовнішній вигляд і буде повністю готовий для подорожей та щоденних поїздок.

velosum1

Шевські заготівки для сумки – це може бути звичайний дерматин. Шаблон для сумки легко вирізати зі шматка картону прямо по місцю на рамі. Тільки не слід забувати нанести позначки для ремінців кріплення або застібок.

velosum2

Матеріал для сумки легко зшивається на звичайній машинці. Лівий бік сумки, що вже пошита. Зіпер можна вшити на любий бік.

velosum3

Товщина сумки задається з урахуванням діаметру труби рами. Не слід забувати зробити припуски. Загальна ширина вставки буде приблизно – 50 мм. Зіпер прострочений подвійним швом.

В «кенгуру» можна зручно помістити запас води та продуктів, пластиковий дощовик та насос. В сумочці для ремнабору – пару-трійку шинних монтажок, запасну камеру, клей з латками, бинт, йод та буксирну мотузку.

velosum4

Сумка-«кенгуру» готова до пригод. Оживити чорний глянц дерматину можна пристроченою жовтою декоративною смужкою. Нема ніякого сенсу робити сумку знімною, краще її просто пришити до рами.

velosum5

На багажник з пружинним затискачом легко встановити велорюкзак або господарську сумку. Широкі пластикові крила захищають вершника від бруду в дощову погоду.

Але ці дві сумочки – це будуть найкращі родзинки, що є в цьому новому велосипеді – адже вини будуть зроблені своїми руками.