Китайський фонтан з бамбуку власноруч

By: Євген

f1

Як зробити декоративний фонтан на дачі у китайському стилі власноруч

Дехто тримає дачу для вирощування врожаїв, курей та рекордних поселень кроликів, тобто для споживчих потреб, наприклад, як маленький городик. Але є й багато таких людей, які шукають там спокій та відпочинок для своєї душі а тіла. Для цього можуть бути використані різні дачні гаджети, та одним з них є декоративний фонтан у китайському стилі. Китайці великі знавці у справі відпочинку для душі. До того ж цей декоративний фонтан можна спорудити без використання будь-яких хитромудрих інструментів.

Найкрасивіший та досить привабливий фонтан, що хитається, можна створити, використовуючи для цього самі природні матеріали. Пропонується, наприклад, затишний хитний фонтанчик з бамбуку. Це дуже красивий, міцний, довговічний матеріал.

. . . . .

Першим ділом відрізують вертикальну колбу фонтану потрібної для реалізації фантазії довжини. Потім, не доходячи до центра, пропилюють чотири пази та вирубують стінки імпровізованої колби.

f2

Основні етапи робіт фонтану

Наступним етапом йде підготовка горизонтальної колби. Частину стовбура, трішки нижче вузла стовпа зрізають під кутом 45 градусів. Нижче наступного вузла просвердлюють отвори з двох боків.

f3

Колби слід з’єднати за допомогою стрижня, також з бамбуку. В результаті отримують хрестовидні колби, а одна з них до того ж ще може підійматися та опускатися.

Наступним етапом у верхній частині колби акуратно просвердлюють отвір. У цей отвір вставляють тоненьку бамбукову трубку для переливання зайвої води з колби.

f4

Для збільшення стійкості всієї конструкції нижній частині вертикальної колби встановлюють два невеличких циліндри, їх можна зробити з того ж бамбука.

. . . . .

В результаті одержуємо чудовий дизайнерський фонтан, зроблений своїми руками. Сидячи біля нього досить добре виловлювати дачний дзен, та роздумувати над кармою та перебігом подій у Всесвіті.

f5

Якщо в собі відчувається достатній рівень спритності та фантазії можна виготовити такий же фонтан у своїй майстерні, використовуючи поліпропіленові та пластикові труби. Принцип виконання операцій й цьому разі залишається тим же. Після виготовлення деталей їх можна декорувати під бамбук, використовуючи пластик для ліплення.

Влаштуйте собі китайський філософський відпочинок!

Подробиці краще подивитись на відео: