Скломагнієвий лист: розміри, склад, використання, обрання / Будівельні матеріали
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Скломагнієвий лист: розміри, склад, використання, обрання


cinksklo5.jpg (54.58 Kb)

Скломагнієвий лист - розміри та склад

По габаритах виробів стандарт JC688-2006 (Скломагнієвий лист) також має декілька граничних значень: довжина - 3000, ширина - 1300, товщина – 20 мм. До нас найчастіше вводять матеріал з розмірами 1220х2440, 1220х2500, 1200х2440, при цьому найбільш популярною є товщина 8 мм.

З підвищенням щільності стломагнезіту у його складі збільшується вміст магнезійного цементу, а із зменшенням щільності навпаки, більшим стає кількість деревини.

Для виготовлення листів преміум-класу використовується магнезійний цемент найвищого ґатунку: не менш 40% оксиду магнію та не менш 35% хлориду магнію. З обох боків лист армують чотирма шарами дрібної (2х2 мм) сітки зі скловолокна високої міцності. Склад деревної фракції не перевищує 15-20%, що визначає низький рівень вологопоглинання листа.

Використання скломагнієвих листів

[p]Скломагнезіт преміум-класу використовують для конструкцій, що навантажуються, наприклад, для підлог, або незнімної опалубки, а також для оздоблення фасадів. У нього відмінна вологостійкість – коефіцієнт зміни форми у вологому стані – 0,34%).[/p]

Скломагнієві листи мають чудові вогнетривкі властивості, матеріал преміум-класу можна віднести до до категорії НГ – негорючі матеріали.

СМЛ стандарт класу за рахунок великої кількості деревного наповнювача використовують для внутрішніх робіт (наприклад, для вирівнювання стін та спорудження перегородок). Наслідком високого вмісту деревної тирси є пориста структура та збільшення гігроскопічності. Листи армують сіткою зі скловолокна з вічком 5х5 мм. Монтажний бік може бути не армований склотканиною, замість неї нерідко наносять шар флізелінової (нетканої) основи. Ці вироби мають клас Г1 горючості (важкогорючі).

СМЛ класу «економ» також використовується лише для внутрішнього оздоблення у приміщення з мінімальною вологістю та невеликими перепадами температур.

Перевага мінеральних речовин і визначає основні властивості виробу: вогнетривкість, вологостійкість, механічну міцність.

Як визначити якість матеріалу

Спочатку треба роздивитися етикетку – продукція сумлінних виробників має точне маркування, наприклад: «Скломагнієвий лист D2440х1220х3 JC688-2006».

Бракований виріб легко впізнати по ламких та крихких краях.

cinksklo6.jpg (83.2 Kb)

Скломагнезит преміум-класу має бежеве або жовтувате забарвлення, в той час, як колір листів більш низької категорії – білий або сірий.

Якщо вартість матеріалу не відповідає його класу (підозріло низький) – від його купівля краще відмовитись.Дизайн маленької кухні. 60 іде...

30 Nov 2020 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Ванна кімната 60 ідей

16 Mar 2020 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Тераса. 50 Ідей

01 Mar 2021 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Ландшафтний дизайн подвір'я. І...

01 Mar 2021 ,fersht
Побудувавши будинок, гараж, альтанку на діля...

Тераса. 50 Ідей

01 Mar 2021 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Тераси та веранди

01 Mar 2021 ,konsol
У чому різниця між терасою та верандою

Огорожі для квітників з бетону...

01 Mar 2021 ,konsol
Правильний вибір привабливого та довговічног...

Барбекю. Ідеї для зони барбек...

01 Mar 2021 ,fersht
Якщо ви маєте подвір’я то обов’язково у вас ...

Квітник на подвір'ї. Ідеї

01 Mar 2021 ,fersht
Квітник це невід'ємна частина будь-якого по...
SuperDim.info
Супер дім
Корисні поради, як самому зробити ремонт квартири чи як побудувати будинок своїми руками. Відео, Ідеї, поради, майстер-класи з будівництва та ремонту, огляди будівельних матеріалів і нових технологій.
Важливо
Просимо читачів порталу ознайомитись з умовами користування ресурсом.
Правила сайту
Контакти
Для зв'язку з нами Ви можете скористатися e-mail:
up