Суперлист КНАУФ – матеріал для серйозних завдань / Будівельні матеріали
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Суперлист КНАУФ – матеріал для серйозних завдань


super_list0.jpg (66.04 Kb)

Щоб після ремонту бути впевненими, що ваші фантазії та мрії здійснилися у повній мірі треба обирати лише якісні, перевірені будівельні матеріали.

Останнім часом все більшу популярність набуває використання гіпсоволокнистого суперлиста КНАУФ (ГВЛ). Адже він допоможе не лише вирівняти стіни та настелити підлоги, але й обладнати міжкімнатні перегородки для покращання звукоізоляції окремих приміщень.

Безпека та комфорт

Гіпсоволокнистий суперлист КНАУФ виготовляють пресуванням гіпсу та волокон розпушеної макулатури , які розподілені по всьому об’єму листа абсолютно рівномірно, вони надають йому підвищеної ударної міцності.

Ще одною властивістю на яку слід звернути увагу є вогнестійкість, дякуючи якій цей матеріал рекомендований для оздоблення приміщень, до яких пред’являються високі вимоги у плані безпеки. Наприклад, листом КНАУФ часто-густо облицьовують поверхні деревини для підвищення ступеню їх захисту від полум’я.

До того ж, лицьовий та тильний боки КНАУФ-суперлиста обробляють ефективним гідрофобізатором, шліфують та вкривають просоченням проти міління ( руйнування пігментованих покриттів, при якому створюються вільні частки пігменту).

Здоров’я

Окремо слід сказати при екологічність гіпсоволокнистих листів КНАУФ. Гіпс запаху не має, він є хімічно нейтральним, у його складі відсутні токсині компоненти та шкідливі речовини. Кислотність гіпсоволокна така ж як і у людської шкіри, він використовується у медицині.

Гіпсоволокно в стані підтримувати у приміщенні сприятливий мікроклімат. Матеріал «дихає», всотуючи зайву вологу у приміщенні, щоб потім віддати її, коли повітря в кімнаті стає надто сухим.

Можливість втілення будь-яких ідей

Важливою якістю суперлистів КНАУФ є їхня універсальність. Їх можна зручно та ефективно використовувати для створення підвісної стелі, зокрема, з багаторівневим інтегрованим освітленням.

Користуючись суперлистами можна легко розподілити приміщення на декілька кімнат, або, наприклад відокремити від затишної вітальні строгий робочий кабінет. Така перегородка забезпечить надійну звукоізоляцію та впорається з завданням зонування не гірше потужної стіни з цегли.

super_list1.jpg (140.3 Kb)

Суперлист КНАУФ є водостійким, тобто його можна з чистим сумлінням використовувати для оздоблення санвузлу, льоху та інших зон, де вологість є підвищеною. Треба обирати вологостійкий варіант суперлиста (ГВЛВ) у якого рівень водопоглинання зменшений.

Високі експлуаційні характеристики суперлистів КНАУФ, їх підвищена міцність дозволяють витримувати вагу важких елементів декору та домашню техніку, тому з них можна без коливань змонтувати стінні ніші та використовувати їх у якості надійних місць зберігання. Це можуть бути полиці для посуду, книг, різних колекцій.

Суперлист КНАУФ є найкращим матеріалом для фінішного покриття будь-якої конструкції – дерева, плитки, шпалер, мозаїки, декоративного тиньку.

super_list00.jpg (52.6 Kb)


Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 
Дизайн маленької кухні. 60 іде...

08 Mar 2023 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Тераса. 50 Ідей

08 Mar 2023 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Дизайн інтер'єру ванної кімнат...

11 Nov 2022 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Тераса. 50 Ідей

08 Mar 2023 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Ландшафтний дизайн подвір'я. І...

08 Mar 2023 ,fersht
Побудувавши будинок, гараж, альтанку на діля...

Простір під сходами - функціон...

08 Mar 2023 ,fersht
Правильно використаний простір під сходами д...

Дизайн маленької кухні. 60 іде...

08 Mar 2023 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Дизайн великої кухні в світлих...

11 Nov 2022 ,fersht
Всім власникам великого кухонного простору п...

Камін в інтер'єрі. 100 ідей

11 Nov 2022 ,fersht
Камін в інтер’єрі будинку завжди викликав ві...
SuperDim.info
Супер дім
Корисні поради, як самому зробити ремонт квартири чи як побудувати будинок своїми руками. Відео, Ідеї, поради, майстер-класи з будівництва та ремонту, огляди будівельних матеріалів і нових технологій.
Важливо
Просимо читачів порталу ознайомитись з умовами користування ресурсом.
Правила сайту
Контакти
Для зв'язку з нами Ви можете скористатися e-mail:
up