Багатоликий шуруповерт / Обладнання
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Багатоликий шуруповерт


shurupo0.jpg (68.23 Kb)

Багато хто вважає, що жити без шуруповерту – неможливо. Крім закручування шурупів, з його допомогою можна вирішувати безліч завдань, з якими зіштовхується домашній майстер, навіть фарбувати може ця чудодійна машина. Дякуючи наявності двох потужних акумуляторів, нам можна працювати майже безперервно.

shurupo1.jpg (88.09 Kb)

Отвори у фанері Ø100 мм та концентричні кола на поплавках – робота шуруповерту

Правда, якщо вирізати великі кола в фанері, акумулятор швидко сідає, після одного кільця на 100 мм його вже приходиться міняти. Та й мотор гріється. Та ж сама історія з насадкою для шліфування – через кожні 5-6 хвилин активного шліфування машині слід давати відпочинок, щоб охолодився мотор. Однак, якщо не доводити до біди, хороший акумулятор може прослужити роки з чотири, після чого його слід міняти – ремонтувати невигідно.

shurupo2.jpg (60.38 Kb)

Поличка «Три склянки». Отвори Ø 70 мм зроблені шуруповертом. Шліфування також зроблено цією машиною. Ліхтарі для знімання, в яких отвори під лампи також просвердлені кільцевим свердлом Ø 60 мм

shurupo3.jpg (70.98 Kb)

Свердлом Форестера шуруповерт на другій швидкості легко робить отвір Ø 20 мм у дошці, не є проблемою і отвір у 35 мм. Віконне скло просвердлене алмазною коронкою Ø 20 мм на 1200 об/хв За дві-три хвилини.

Зазвичай в анотації на акумуляторний шуруповерт середнього класу безбарвно стверджують, що можна свердлити отвір діаметром до 10 мм в металі та 25 мм у дереві. Нічого не сказано про кераміку та скло. Але можливості машини розповсюджуються і на ці матеріали. Щоб зі склянки зробити горщик для квітів, досить просвердлити у його денці отвір Ø 10 мм.

shurupo4.jpg (66.33 Kb)

Отвір зроблений алмазним свердлом у денці стакану. Якщо вставити насадку для шліфування – будемо мати шліфувальний верстат.

Максимальний діаметр отвору, яке можна просвердлити в сосновій дошці за допомогою шуруповерту – 100 мм. А ще – можна, наприклад, зробити таку фігуру, як пропелер – вирізавши заготовку лобзиком та потім додатково обробивши на шуруповерті насадкою для шліфування до потрібної форми.

shurupo5.jpg (91.35 Kb)

Отвори великого діаметру досить легко свердлять і в дошці, і в фанері

Li-акумулятор заряджається хвилин за 40-50. Доки один заряджається, можна працювати на іншому. Тоді можна забезпечити безперервну роботу.

shurupo6.jpg (72.54 Kb)

За допомогою липкої стрічки приліплюємо шкірку середньої зернистості та отримаємо точильний верстат. Шкірку можна міняти за пару секунд, якщо її прикріпляти за допомогою липучки для одягу. Тепер, використовуючи шуруповерт, можна заточити ніж.

За допомогою насадки для шліфування можна легко обробляти й дерево. Заготовку квадратного перерізу обдирають до умовно циліндричної форми. Далі заготовку затискають у патрон – шуруповерт перетворюється у токарний верстат.

shurupo7.jpg (70.64 Kb)

Щоб зробити поплавок – шкіркою знімають все зайве з заготовки, надають потрібної форми. Складно нанести рівні смуги на поплавок, але, коли він обертається, затиснутий у патроні – фарба наноситься рівними смужками.Дизайн маленької кухні. 60 іде...

30 Nov 2020 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Дизайн інтер'єру ванної кімнат...

16 Mar 2020 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Тераса. 50 Ідей

01 Mar 2021 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Смарт кухні. Ідеї дизайну

01 Sep 2021 ,fersht
У цій статті ви знайдете ідеї для смарт кухн...

Маленькі кухні дизайн

01 Sep 2021 ,fersht
За допомогою нашої статті ви знайдете ідеаль...

Сауна - ідеї для формлення

01 Sep 2021 ,fersht
У цій статті ви знайдете ідеї для оформлення...

Шпалери в дитячій кімнаті. 35 ...

01 Sep 2021 ,orest
Пропонуємо переглянути ідеї дитячих кімнат зі...

Дитяча кімната на мансардному ...

01 Sep 2021 ,orest
Мрієте про дитячу кімнату на мансардному пове...

Дизайн металевих сходів до буд...

01 Sep 2021 ,orest
Перед тим як будувати зовнішні сходи з вулиці...
SuperDim.info
Супер дім
Корисні поради, як самому зробити ремонт квартири чи як побудувати будинок своїми руками. Відео, Ідеї, поради, майстер-класи з будівництва та ремонту, огляди будівельних матеріалів і нових технологій.
Важливо
Просимо читачів порталу ознайомитись з умовами користування ресурсом.
Правила сайту
Контакти
Для зв'язку з нами Ви можете скористатися e-mail:
up