Будівельний степлер – обслуговування та популярні марки

By: Євген

stepler

Не треба заощаджувати на оснащенні та використовувати скоби від незрозумілого виробника, особливо це стосується якісного інструмента.

Для степлера вельми небажані холості спрацьовування, які зношують ударний механізм. Майстер уважно пильнує за тим, щоб у накопичувальному механізмі завжди знаходилось оснащення. З цього випливає, що бажано, щоби в інструменті було оглядове віконце.

Що стосується змащування, тут треба бути уважним та обережним – мастила не завжди корисні. Треба уважно ознайомитися з інструкцією, де позначено, що треба змащувати, а куди мастила та оливи попадати не повинні. Зазвичай в інструкції попереджають про недопустимість попадання мастил на скоби.

Степлери від різних виробників

Skill 8200 LC

scill

Доступний універсальний електричний степлер для забивання скоб та цвяхів. В своєму арсеналі має регулятор сили удару, блокування пуска для запобігання випадкового спрацьовування. Держак вкритий м’яким матеріалом для демпфування. Оснащений шнуром живлення довжиною у шість метрів, який забезпечує свободу пересування при здійсненні виробничих операцій. Постачається у кейсі.

Оснащення – скоби та цвяхи, тип скоб – 53, розмір скоб – 8-16х11,4 мм, довжина цвяхів – 16 мм, число ударів у хвилину – 20, вага – 1,4 кг.

Bosch PTK 3.6 Li

bosch

Акумуляторний степлер для кріплення різних матеріалів до деревини м’яких порід. В комплекті є один акумулятор. Вбудовані індикатори наповненості магазину та зарядження акумулятору. Держак – проґумований, є захист від випадкового пуску.

Оснащення – скоби, розміром 4-10х11,4 мм, ємність акумулятора 1,3 ампер-години, кількість ударів на хвилину – 30, вага – 1,5 кг

Hammer HPP10

hammer

Механічний степлер з ергономічним дизайном, зручна рукоять, в якому вдало добраний кут схоплення. Корпус виготовляють з ударотривкого пластику, магазин для скоб – сталевий. Оснащення завантажують в магазин знизу. Степлер працює зі скобами та цвяхами. Є двопозиційний регулятор сили удару. Корисним є і спеціальне віконце, через яке можна визначити кількість скоб у магазині.

Оснащення – скоби та цвяхи, тип скоб – 53, розмір скоб – 8-14х11,4 мм, довжина цвяхів – 14-16 мм, вага – 0,35 кг.