Лазерний рівень: моделі ADA CUBE 2-360 / Обладнання
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Лазерний рівень: моделі ADA CUBE 2-360


_riven000.jpg (28.66 Kb)

Цей рівень має два лазерних випромінювачі, що випромінюють промені на 360°.

_riven2.jpg (65.13 Kb)

Після увімкнення цього приладу оператор отримує дві яскравих лінії по периметру приміщення по горизонталі та вертикалі. Прилад має функцію економії заряду батарейок для роботи в приміщенні або на вулиці, при якій зменшується яскравість лазерних променів, функцію відключення однієї з ліній, при якій можливо додатково економити батарейки, коли робота двох ліній не потрібна, та функцію блокування самовирівнювання, при якій оператор має змогу самому визначати кут проєціювання лазерних ліній.

Прилад працює від трьох простих батарейок типу АА. Не рекомендують встановлювати акумулятори, адже вони мають меншу напругу (1,2 В), що впливає на зменшення яскрависті лазерних променів.

_riven3.jpg (71.02 Kb)

Рівень ADA CUBE 2-360 випускають у чотирьох модифікаціях: basic, home, professional, ultimate edition, які відрізняються комплектацією. Якщо вже є штатив для фотоапарату, краще обрати варіант home, оскільки на цьому можна суттєво заощадити. На відміну від найпростішої версії home укомплектований червоними окулярами, які дають можливість краще бачити лазерний промінь при яскравому світлі, зручним магнітним кронштейном та захисним кейсом.

_riven4.jpg (101.32 Kb)

Лазерний рівень ADA CUBE 2-360 має форму куба, що дозволяє встановлювати прилад близько до стін, стелі та підлоги. Для більш точних вимірювань з центру приміщення можна використовувати лазерні нівеліри, оснащені поворотною основою з можливістю плавного повороту приладу мікрометричним гвинтом. У більш дорогих моделей є функція проєціювання точки виска та електронним компенсатором на сервоповідній, що дозволяють швидше вирівнювати лінії проєціювання.

Є прилади, які в стані працювати на вулиці при наявності додаткових приймачів.

Дуже зручно за допомогою таких приладів розмічати наливну підлогу та цементну стіжку. Досить включити прилад на будь якій висоті від підлоги, знайти найнижчу точку, а від неї відраховувати рівень будівництва підлоги просто на стінах. Разом з лазерним далекоміром нівелір дозволить швидко розмітити майбутні стіни та перекриття в умовах вільного планування. Монтаж багет натяжної стелі з цим приладом – теж є чистим задоволенням. Досить закріпити металевий профіль прямо на стелі, встановити та відрегулювати по висоті лазерний рівень за допомогою магнітного кронштейну.

_riven0.jpg (55.38 Kb)

Витрачати гроші на такий прилад треба в першу чергу фахівцям з наливних підлог, натяжних стель, тинькування стін, встановленню перекриттів та аматорам-ентузіастам. В інших подібних моделях важко знайти таку ж потужність лазерного променю та якість виготовлення, тож вони швидше виходять з ладу при інтенсивній експлуатації, а лазерні лінії гірше видно при природному освітленні. В залежності від модифікації та комплектації вартість таких приладів 4000-12000 грн.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 
Дизайн маленької кухні. 60 іде...

03 Jun 2022 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Дизайн інтер'єру ванної кімнат...

11 Nov 2022 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Тераса. 50 Ідей

19 Sep 2022 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Дизайн великої кухні в світлих...

11 Nov 2022 ,fersht
Всім власникам великого кухонного простору п...

Камін в інтер'єрі. 100 ідей

11 Nov 2022 ,fersht
Камін в інтер’єрі будинку завжди викликав ві...

Дизайн інтер'єру ванної кімнат...

11 Nov 2022 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Простір під сходами - функціон...

11 Nov 2022 ,fersht
Правильно використаний простір під сходами д...

Маленькі кухні - дизайн

11 Nov 2022 ,fersht
За допомогою нашої статті ви знайдете ідеаль...

Смарт кухні. Ідеї дизайну

11 Nov 2022 ,fersht
У цій статті ви знайдете ідеї для смарт кухн...
SuperDim.info
Супер дім
Корисні поради, як самому зробити ремонт квартири чи як побудувати будинок своїми руками. Відео, Ідеї, поради, майстер-класи з будівництва та ремонту, огляди будівельних матеріалів і нових технологій.
Важливо
Просимо читачів порталу ознайомитись з умовами користування ресурсом.
Правила сайту
Контакти
Для зв'язку з нами Ви можете скористатися e-mail:
up