Насадка на шуруповерт для нанесення розчину

By: Євген

shn00

Для замазування швів у цегляній або кам’яній кладці, а також для інших робіт з оздоблення приміщень досить зручно використовувати саморобну насадку для нанесення цементного розчину. Інші будівельні суміші також дуже зручно наносити подібним чином.

shn0

Перший етап

Саму насадку можна використовувати в комплексі із шуруповертом або електродрилем, але з шуруповертом все ж зручніше. Для її виготовлення потрібен перехід для пластикової каналізаційної труби, шматок поліпропіленової трубки та бур для перфоратору (або звичайне свердло) діаметром 16 мм.

shn2

Спочатку в переході для каналізаційної труби (у вузькій його частині) просвердлюють перовим свердлом наскрізний отвір. Поті починається наступний етап робіт.

shn3

Виготовлення насадки

shn4

На шматку поліпропіленової трубки, на циліндричній поверхні робиться виріз глибиною у половину діаметра трубки, це і все виготовлення. Далі цей шматок поліпропіленової трубки вставляють у отвір, який був просвердлений у пластиковому переході. Сам отвір закривають заглушкою, в які попередньо роблять два прорізи під трубу.

shn5

Складання

З одного боку поліпропіленової трубки вставляють носик від тубусу для силікону або іншого герметика. З іншого – в трубку вставляють бур від перфоратору або свердло – це буде шнек для транспортування розчину.

shn6

Кінцевик свердла або буру закріпляється у патроні дрилю або шуруповерту, вставляється в поліпропіленову трубку, порожнина корпусу (переходу від каналізаційної труби) заповнюється потрібною речовиною, вмикаються обороти пристрою, а насадка підводиться до місця, куди треба накладати матеріал.

Таким чином матеріал, яким заповнюється порожнина у верхній частині переходу може за допомогою шнека (свердла або буру від перфоратора) при увімкненому шуруповерті або дрилю подаватися у напрямку насадки і далі з нього на місце укладання матеріалу.

Після закінчення робіт пристрій слід повністю розкласти та промити всі деталі.

Подробиці складання та використання цього пристрою можна подивитись на відео: