Лазерний будівельний рівень / Обладнання
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Лазерний будівельний рівень


riven_lazernii.jpg (186.63 Kb)

Найбільш технологічним та точним приладом з усіх існуючих ватерпасів є лазерний рівень. До переваг його також відносять компактність та суттєвий радіус дії (до ста метрів). Лазерні рівні розділяють на точкові, лінійні та ротаційні. За допомогою лазерного променю ці пристрої в стані створювати вертикальні та горизонтальні проекції у вигляді крапок або ліній. Є й недолік – висока ціна.

Як обрати Лазерний будівельний рівень

Перед тим, як обрати прилад, слід обов’язково ознайомитися з його технічними характеристиками.

Похибка лазерного будівельного рівня. Цей показник визначає ступінь точності, яку забезпечує пристрій. У відомих виробників цей показник коливається у межах 0,1 – 1,0 мм/м. Надто високою вважається похибка більша за 1 мм на один метр.

Кількість проекцій. Не завжди можуть бути зручними прилади, які проецирують лінію лише в одному напрямі. Оптимальним варіантом є проекція одночасно двох ліній вертикальної та горизонтальної. Є й більш складні оптичні схеми, але в побутових роботах вони навряд чи будуть потрібні.

Самовирівнювання або горизонтування. Рівень з такою функцією є дуже зручним, оскільки немає необхідності вирівнювати його вручну на площині. В експлуатації прилад є дуже точним, то ж може використовуватися для будь-яких робіт.

Як користуватися лазерним будівельним рівнем

При оздобленні керамічною плиткою вмикають хрестову проекцію. Її поєднують з швами матеріалу, який вже приклеєний. Якщо шви не відходять від ліній, що проецюються, плитка укладена правильно.

rivenlazer1.jpg (63.35 Kb)

Обклеюючи стіну шпалерами, на місце стику направляють вертикальний промінь. Промінь має збігатися зі стиком. Так само перевіряють і горизонтальну кромку шпалер – за допомогою горизонтального лазерного променю.

Плануючи повісити поличку або картину, по хрестовій розмітці роблять відповідні позначення. Тепер і поличка і картина будуть висіти ідеально рівно.

Лазерний будівельний рівень - приклади якісних приладів

GEO-FENNEL-ECOLINE-168

Серед недорогих моделей це один з найкращих лазерних рівнів. Широкі можливості дозволяють використовують не лише в приміщенні, але й на будівельному майданчику. Прилад проецирує горизонтальну або вертикальну лінію з точністю 0,5 мм/м. Радіус дії – 20 метрів. Оснащений двома потужними акумуляторами, тож без підзаряджання може працювати на протязі доби.

rivenlazergeo_eko.jpg (35.18 Kb)

BOSCH PLL 5

Зручний та компактний прилад для роботи у невеличких приміщеннях. Вага інструменту всього 120 грамів. В комплекті є універсальне настінне кріплення. Лазер проецирує одну лінію на відстані до п'яти метрів, з точністю 1 мм/м. В конструкції передбачені дві бульбашкових капсули.

rivenlazerbosh.jpg (31.7 Kb)

DE WALT DW 083K

Цей рівень має автоматичне вирівнювання, він здатний обертатися навколо своєї осі на 180 градусів. Дякуючи цьому можна розмічати протилежні площини, не рухаючи прибор з місця. Лазерний рівень проецює три промені, кожний з яких вмикається окремою кнопкою. У комплекті – магнітний кронштейн для кріплення. Непоганий радіус дії (до 30 метрів) дозволяє використовувати прилад не лише в приміщенні, але й на вулиці. Точність вимірів – 0,2 мм/м.

rivenlazerdevolt.jpg (46.54 Kb)


Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 
Дизайн маленької кухні. 60 іде...

03 Jun 2022 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Дизайн інтер'єру ванної кімнат...

11 Nov 2022 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Тераса. 50 Ідей

19 Sep 2022 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Дизайн великої кухні в світлих...

11 Nov 2022 ,fersht
Всім власникам великого кухонного простору п...

Камін в інтер'єрі. 100 ідей

11 Nov 2022 ,fersht
Камін в інтер’єрі будинку завжди викликав ві...

Дизайн інтер'єру ванної кімнат...

11 Nov 2022 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Простір під сходами - функціон...

11 Nov 2022 ,fersht
Правильно використаний простір під сходами д...

Маленькі кухні - дизайн

11 Nov 2022 ,fersht
За допомогою нашої статті ви знайдете ідеаль...

Смарт кухні. Ідеї дизайну

11 Nov 2022 ,fersht
У цій статті ви знайдете ідеї для смарт кухн...
SuperDim.info
Супер дім
Корисні поради, як самому зробити ремонт квартири чи як побудувати будинок своїми руками. Відео, Ідеї, поради, майстер-класи з будівництва та ремонту, огляди будівельних матеріалів і нових технологій.
Важливо
Просимо читачів порталу ознайомитись з умовами користування ресурсом.
Правила сайту
Контакти
Для зв'язку з нами Ви можете скористатися e-mail:
up