Водяний будівельний рівень / Обладнання
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Водяний будівельний рівень


vodyanii_riven.jpg (81.91 Kb)

Водяний рівень використовують, коли треба перевірити горизонтальність великих поверхонь. Він потрібен при спорудженні фундаменту або вирівнюванні підлоги. Пристрій складається з двох колб з мірними позначками, які з'єднані водяним шлангом. Довжина шлангу може досягати двадцяти п'яти та більше метрів, тому такого типу рівнем можна вимірювати відхилення по горизонталі поверхонь великих розмірів, наприклад кранових колій або при будівництві басейнів. Принцип роботи пристрою спирається на закон про сполучені посудини.

Як обрати водяний будівельний рівень

При обранні цього рівня слід звернути увагу на цілісність конструкції – трубки та шланг не повинні мати слідів пошкоджень. Також треба впевнитись, що поділки шкали на колбах не затерті та їх добре видно. Довжину шлангу обирають залежно від розмірів поверхні, що вивчається.

Як користуватися водяним будівельним рівнем

При великих відстанях знадобиться помічник. Перед початком вимірювань слід залити акуратно залити воду у пристрій, пильнуючи, щоб туди не попало повітря. Після цього розташовують всю систему таким чином, щоб рівень води знаходився на одному рівні з точкою відліку. Цей рівень тримають нерухомо, доки помічник розтягне шланг до другою перевірочної точки. Приклавши другу колбу до цієї точки, він моє зробити позначку відповідно з рівнем води на своєму боці. З'єднавши дві позначки, одержимо ідеальну горизонтальну лінію, вважаючи на яку можна виконувати подальші роботи.

rivenvod1.jpg (52.08 Kb). . . .

Але бувають й електронні водяні рівні. Тут рівень закріплюють на позначці, а вільний кінець трубки повільно підіймають угору. Коли висота позначок збігається пристрій дає звуковий сигнал.

rivenvod2.jpg (89. <script async src= Kb)" />. . . .

Приклади якісних водяних рівнів

MASTER tool

У комплекті цього водяного рівня – дві пластикові вимірювальних колби та прозорий силіконовий шланг діаметром 8 мм. Цю конструкцію рівня не рекомендують використовувати поблизу нагрівальних приладів та при мінусових температурах.

rivenvodfirm.jpg (44.58 Kb). . . .

ZICRON

Водяний рівень Zircon має електронний контролер, завдяки чому розмічання навіть великих розмірів може проводитись одним робітником. Похибка – 1,6 мм при довжині шлангу 7,5 метри. Важливою особливістю цього приладу є звуковий індикатор, який дає голосний та чистий безперервний звук, якщо досягнуто потрібного рівня. Якщо рівень перевищений, подається пульсуючий звук, а відсутність звуків свідчить про те, що потрібного рівня ще не досягли.

Наявність звукового індикатору робить заміри з цим рівнем практично безпомилковими. Це особливо зручно при замірах за рогом або в погано освітлених місцях. Для робіт за межами 7,5 метрів додається трубка зі з'єднувачем.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

Дякуємо!

 
Дизайн маленької кухні. 60 іде...

08 Mar 2023 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Тераса. 50 Ідей

08 Mar 2023 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Ландшафтний дизайн подвір'я. І...

08 Mar 2023 ,fersht
Побудувавши будинок, гараж, альтанку на діля...

Вироби з дерева для кухні

05 Jun 2023 ,fersht2
Вироби з дерева для кухні є практичними на к...

Сувеніри з дерева

05 Jun 2023 ,fersht2
Чудовою ідеєю для подарунка друзям чи рідним...

Декор в кімнату

31 May 2023 ,fersht2
У цій статті ви знайдете прості та стильні і...

Підсвічник своїми руками

26 May 2023 ,fersht2
У цій статті ви знайдете ідеї, як зробити пі...

Садовий декор з дерева

24 May 2023 ,fersht2
У цій статті ви знайдете ідеї для садового ...

Декор для саду

23 May 2023 ,fersht2
У цій статті ви знайдете цікаві ідеї декору ...
up