Зручне обладнання майстерні

By: Євген

maisernya0

Кожен майстер знає, що інструмент має бути справним, наточеним, надійним також має бути і верстат, а головне – все мусить бути під рукою. Для цього майстри діляться своїм досвідом, бо у кожного є свої наробки у цьому напрямі.

Дивіться відео ідеї сухого струмка

ВІДКИДНИЙ ВЕРСТАТ

Робочий стіл, що відкидається, доречно збудувати у гаражі, який часто-густо використовується у якості майстерні. Верстат складається з трьох основних частин: опорного брусу, стільниці та опорної ніжки, що складається. З’єднання елементів можна виконати на карткових дверних петлях.

maisernya1
. . . . .

КУТОК З ОТВОРАМИ

Перфорований дюралевий або стальний куток – зручний пристрій для зберігання ручного інструменту, який часто використовується.

maisernya2

.. . . . . . .

ПЛАНШЕТ ПІД СТЕЛЕЮ

Стелі у майстерні або гаражі можна зробити відкидними, щоб використовувати простір під стелею для зберігання інструментів та заготовок, які закріпляють за допомогою утримувачів, наприклад шкіряних петель, на відкидних щитах планшетах.

maisernya3

КРІПЛЕННЯ ДЛЯ ТОЧИЛА

Закріплення механізмів, що знімаються, на верстаті має бути надійним та зручним. У якості прикладу – дерев’яна підставка у вигляді кутка, який закріпляють до переднього ребра стільниці рим-прогоничами.

maisernya4

. . . . . . .

ШПАРКИ ДЛЯ ПИЛОК

На стелажі корисно передбачити місце для ножівок у вигляді шпарин, в які можна вставляти полотна. Такий спосіб зберігання виключає можливість випадкових травм через необережність та уберігає зуби ножівки від затуплення.

maisernya5

КРОНШТЕЙН ДЛЯ СТРУБЦИН

При виготовленні та ремонті меблів постійно виникає потреба у струбцинах великого розміру. Щоб вони завжди були під рукою, але не займали при цьому багато місця, для їх зберігання можна зробити простий кронштейн на стіну. Він складається з дошки-основи та двох трикутних утримувачів. Деталі з’єднують між собою на шурупах саморізах.

maisernya6

«ПАТРОНТАШ» ДЛЯ ЕЛЕКТРОІНСТРУМЕНТУ

Зазвичай у арсеналі майстра є не лише електродриль, але й шуруповерт, лобзик, личкувальна машинка. Для їх зберігання слід на стіні встановити кронштейни, на яких закріпити лист товстої фанери з фігурними вирізами під корпуси електроінструментів. Такого роду патронташ вельми корисний в роботі.

maisernya7