Домашня шведська стінка / Облаштування
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Домашня шведська стінка


shved0.jpg (33.46 Kb)

Всім дітям подобається лазити по драбинах та деревах, гойдатися на гойдалці та з’їжджати з гори, тож треба допомогти їм у цьому природному бажанні та зробити хатній спортивний комплекс, основою якого буде шведська стінка.

Варто вийти лише з дітьми гуляти на вулицю, як вони одразу починають тягнути тебе до дитячих майданчиків з різним гральним та спортивним знаряддям, та й на дачі важко знайти дерево, на якому б вони не встигли побувати. Тож, не слід гаяти часу, потрібно зробити маленький спортзал й у себе вдома. Це може бути справжній спорткомплекс – шведська стінка, гойдалка, канат для лазіння, кільця для підтягування та перевертання та ще й перекладина.

shved1.jpg (136.38 Kb) . . . . . .

Основним елементом фізкультурного комплексу є вертикальна драбина-трап, стояки якої робляться з соснового брусу перетином 40х70 мм. У якості поперечок використані держаки від лопат або іншого сільськогосподарського реманенту Ø30 мм. Для них в стояках слід перовим свердлом просвердлити глухі отвори теж діаметром у тридцять міліметрів. Поперечини, після того, як їх вставлять у стояки, закріпляють із зовнішнього боку драбини саморізами.

Дивіться відео ідеї сухого струмка

Увінчується шведська стінка горизонтальною консоллю, розташованою під стелею, на якій підвішуються всі гімнастичні елементи. Консоль складається з тих же елементів та матеріалів, що і драбина, а з’єднання на кутах підсилені дерев’яними елементами, що кріплять на саморізах. Ті кінці брусів консолі, що виходять у бік стінки на сто міліметрів за габарити драбини прикріпляються до стіни кімнати сталевими кутками, в яких просвердлені отвори під дюбеля. Опорами для драбини є гвинтові регульовані опори для меблів, які у змонтованому вигляді затискають спортивне знаряддя між стелею та підлогою кімнати. Ці підп’ятники вставляють у глухі отвори на ребрах, які свердлять у стояках перовим свердлом Ø28 мм.

. . . . . . . .

Для монтажу фізкультурного комплексу прийдеться зробити в стіні лише отвори під дюбелі для закріплення консолі, бо гвинтові опори дають можливість надійно закріпити шведську стінку так, що вона має запас міцності навіть при спортивних вправах дорослої людини. Так що і батьки зможуть з її допомогою робити ранкову зарядку.Дизайн маленької кухні. 60 іде...

30 Nov 2020 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Ванна кімната 60 ідей

16 Mar 2020 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Тераса. 50 Ідей

29 Nov 2020 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Дизайн маленької кухні. 60 іде...

30 Nov 2020 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Тераса. 50 Ідей

29 Nov 2020 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Какие плодовые деревья посадит...

27 Nov 2020 ,fersht
Сочные яблоки, ароматная вишня, медовая слива...

Квіткова клумба за 1 день. Іде...

25 Sep 2020 ,fersht
Затишний, сонячний сад у літню пору перетв...

Водоспади та фонтани у декорі ...

24 Sep 2020 ,fersht
Водоспад - це душа саду. так приємно відпоч...

Газон. Ідеї облаштування

11 Sep 2020 ,fersht
Гарний газон є частиною декоративного оформл...
SuperDim.info
Супер дім
Корисні поради, як самому зробити ремонт квартири чи як побудувати будинок своїми руками. Відео, Ідеї, поради, майстер-класи з будівництва та ремонту, огляди будівельних матеріалів і нових технологій.
Важливо
Просимо читачів порталу ознайомитись з умовами користування ресурсом.
Правила сайту
Контакти
Для зв'язку з нами Ви можете скористатися e-mail:
up