Дизайн однокімнатної квартири / Облаштування
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Дизайн однокімнатної квартири


Однокімнатні квартири є досить популярними, особливо серед молоді. Справа тут, в першу чергу, звісно, у їх невисокій вартості. Хоча в такому невеличкому приміщенні важко жити без побутових проблем, але й з нього можна спробувати зробити «цукерку».

1k1.jpg (72.1 Kb)

Тут головною задачею, безсумнівно, є візуальне розширення простору. Якщо в квартирі мешкає більше одної людини, та до того ж є діти, завдання значно ускладнюється. Треба адекватно організувати простір, щоб всі члени родини мали можливість жити повноцінно.

Дивіться відео ідеї меблів з дерев’яних піддонів своїми руками

В облаштуванні цього приміщення є деякі секрети. Наприклад, біля вхідних дверей часто-густо створюється «мертвий» простір, використовувати який не лише можливо, але й потрібно. Тут раціональним є облаштування в цьому місці гардеробу або комори, щоб заощадити значну площу житлового простору, звідки можна прибрати шафу та частину тумб з речами.

Серед меблів варти обирати моделі з дзеркалами, які візуально помітно розширюють об'єм приміщення.

Наступним радикальним кроком до оптимізації простору може бути знесення стінки, що відокремлює кімнату та кухню. На її місце можна встановити обідній стіл, причому у цьому випадку зовсім не обов'язково обирати надто скромний за розмірами варіант.

. . . . .

Процес оформлення інтер'єру починають з вірного обрання кольорової гами, адже кольори можуть бути вкрай функціональними, не менш важливими, ніж меблі та аксесуари. Щоб візуально розширити інтер'єр слід використовувати світлі м'які та ненав’язливі кольори. Рекомендують обирати зелене, кремове та пісочне забарвлення, хоча й свої смаки не слід повністю відкидати. Фіранки добирають відповідно до тону стін.

1k2.jpg (66.34 Kb)

Для однокімнатної квартири слід обирати лише конче потрібні меблі. Їх колір також має велике значення. Тут теж варто зупинитися на світлих тонах. Бажано поєднати білий колір з іншими ніжними барвами, на кшталт голубого або бежевого, щоб не створювати лікарняної атмосфери.

. . . . . .

Яскраві або темні кольори долучають за допомогою акцентів, але фоном їх робити ні в якому разі не можна – від цього кімната стає помітно меншою. Але, якщо темні кольори – ваша ідея-фікс, обов'язково придбайте до такого фону білі меблі. Це не тільки класика, але й непоганий метод розширення простору.

1k3.jpg (63. Kb)

Не слід забувати й про освітлення, якого має бути не просто багато, а дуже багато, адже крім простору, потрібні також тепло та затишок. Бажано поставити декілька світильників, розміщених в різних функціональних зонах.

1k4.jpg (71.47 Kb)

Зліва: Дизайн однокімнатної квартири у Львові, чудовий у всьому, починаючи від стилю до чіткого розмежування зон. Елегантним є й рішення з відмежуванням спальні. Справа: Дизайн однокімнатної квартири 39 кв. м, з заскленою спальнею та стильним сірим інтер'єром. Дуже вдале зонування затишної спальні, яка не виглядає, як окрема кімната за монолітною стіною, а є візуальним продовженням усієї квартири.

1k5.jpg (46.42 Kb)

Одним з головних методів облаштування однокімнатної квартири є її вдумливе зонування на загальну та особисту зони. Вітальня, їдальня та кухня, це загальна зона, частини якої можна об’єднати в одне ціле ліквідувавши стіну, та роз'єднати смисловими переходами (невеличкими підйомами, барною стійкою, перегородками). Від’єднати одну зону від іншою можна за допомогою подіуму, де можна встановити канапу (яка може використовуватись, як ліжко), та журнальний столик, позначивши тим самим зону відпочинку.



Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 




Дизайн маленької кухні. 60 іде...

03 Jun 2022 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Дизайн інтер'єру ванної кімнат...

11 Nov 2022 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Тераса. 50 Ідей

19 Sep 2022 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Дизайн великої кухні в світлих...

11 Nov 2022 ,fersht
Всім власникам великого кухонного простору п...

Камін в інтер'єрі. 100 ідей

11 Nov 2022 ,fersht
Камін в інтер’єрі будинку завжди викликав ві...

Дизайн інтер'єру ванної кімнат...

11 Nov 2022 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Простір під сходами - функціон...

11 Nov 2022 ,fersht
Правильно використаний простір під сходами д...

Маленькі кухні - дизайн

11 Nov 2022 ,fersht
За допомогою нашої статті ви знайдете ідеаль...

Смарт кухні. Ідеї дизайну

11 Nov 2022 ,fersht
У цій статті ви знайдете ідеї для смарт кухн...
SuperDim.info
Супер дім
Корисні поради, як самому зробити ремонт квартири чи як побудувати будинок своїми руками. Відео, Ідеї, поради, майстер-класи з будівництва та ремонту, огляди будівельних матеріалів і нових технологій.
Важливо
Просимо читачів порталу ознайомитись з умовами користування ресурсом.
Правила сайту
Контакти
Для зв'язку з нами Ви можете скористатися e-mail:
up