Дзеркальне панно в інтер’єрі

By: Євген

lyustro0

На відміну від звичайного дзеркала панно складається з декількох сегментів, та кожний сегмент вирізняється за рахунок особливої окантовки (фацета), рамки, або кольору.

Дзеркальні панно використовують для:

  • Заміни звичайного дзеркала. Комбінування дзеркал укупі з їх оригінальним оформленням дають ту саму оригінальну родзинку приміщенню. Разом з тим панно не викривляючи зображення чудово заміняє звичайне дзеркало.

  • Композиція з дзеркал в стані не лише прикрасити кімнату, але й підкреслити стиль інтер’єру. Наприклад, для інтер’єра у класичному стилі дзеркальні фрагменти навмисно пристарюють.

  • Крім того, панно, це чудовий спосіб пограти зі світлом та вирішити багато дизайнерських проблем.

Де розмістити дзеркальне панно?

В залежності від призначення приміщення дзеркала грають різні ролі тож мають бути розташованими по різному.

Кухня

Панно з дзеркального скла може бути чудовим рішенням для застосування на кухні, навіть маленької та вузької. Частіше за все, це оздоблення фасадів кухонного гарнітуру. Якщо ви не збираєтесь заміняти гарнітур, то дзеркальне панно не лише буде заміною старої неестетичної оздоби, але й обновить і сам гарнітур, що дозволить на деякий час відкласти ремонт.

lyustron1

Великий передпокій

Тут панно виступає у ролі однієї стильної деталі, тобто не буде потреби як обставити такий великий простір, адже панно стане центром тяжіння.

Дзеркала в спальні

lyustron4_spa

Тут дзеркала можна зробити стильним доповненням стіни біля ліжка.

lyustron3

Дитяча кімната

У цьому приміщенні треба бути обережними з дзеркалами, бо маленькі діти можуть легко розбити скло, тут добре, щоб усе обійшлося без травм. Але для підлітків такий варіант є доречним. Стильно, оригінально та модно – молодь таке любить.

Дивіться відео ідеї меблів з дерев’яних піддонів своїми руками

Дзеркала та феншуй

Згідно з вченням феншуйлюстро є найбільш універсальним засобом для чищення приміщення від негативної енергії. Головне призначення цього інструменту – відбивати та корегувати, при чому форма тут не має значення. Але при тому самі китайці віддають перевагу дзеркалу багуа – восьмикутної форми. Вони використовують його в тому випадку, коли є потреба змінити якийсь життєвий аспект. Однак для більшої ефективності талісману його слід правильно використовувати та розташовувати.

lyustron3fen

Всередині приміщень дзеркала використовуються з самою різною метою, але згідно з ученням феншуй вони мають властивість віддзеркалювати, притягати та перерозподіляти позитивну енергію ці. Також вони в стані зкорегувати форму приміщення, на зір нарощуючи нарощуючи відбиттям неіснуючу частину кімнати та розширюючи простір. Це є актуальним у приміщеннях неправильної геометричної форми.

Ванна кімната

Природа енергії ці є такою, що вона притягається до води та пересувається за водою. Тому не слід тримати двері санвузлів відчиненими, інакше вся позитивна енергія та талан буквально зливаються у каналізацію. Тут кращого засобу ніж повісити велике, розміром з двері, дзеркало з обох боків туалету або ванної – немає.

lyustron2

Передпокій

Однак, в наших умовах нерідко туалет розташований просто напроти вхідних дверей, або дверей, що ведуть в іншу кімнату. Тому треба пам’ятати, що дзеркало, особливо навпроти вхідної двері та вікон – протипоказано, бо буде просто відбивати назад на вулицю.

Як не розміщувати дзеркала

  • дзеркала не викривлюють відбиття, тому не варто вішати навпроти місць, які хотілося б сховати

  • стіну навколо дзеркала бажано залишити голою. Картини або фото в рамках, розташовані поряд будуть вносять дисонанс

  • а ще – не кожному подобається дуже часто стикатися з власним відбиттям. Це треба брати до уваги, розташовуючи ці предмети інтер’єру