Як розширити свій Всесвіт

By: Євген

lyustro00

Дзеркала є настільки звичною річчю у будь-якій оселі, що на них майже не звертають уваги. Але, якщо правильно використати всі властивості свічада, воно може стати чудовим елементом декору, яке в стані змінити ваш інтер’єр до невпізнання, звичайно, у позитивному сенсі.

В наш час дизайнери інтер’єрів вже не сприймають дзеркало, як річ з чисто утилітарною функцією, та використовують його для декору приміщень, оскільки воно допомагає підсилити ілюзію світла та простору та сховати недоліки планування житла. Цьому є дуже просте пояснення, адже багато хто ще відчуває зором та шкірою дефіцит квадратних метрів у власній оселі внаслідок нікчемного планування квартир у радянський період. А дзеркало у вирішенні цих проблем є досить потужним інструментом. Навіть майстри феншуй не пройшли повз такого корисного ефекту.

lyustro1

Дзеркала у маленьким приміщеннях

Для маленьких кімнат фахівці рекомендують використовувати таку властивість дзеркал, як ілюзія розширення простору. Всім відомо, що за допомогою великого люстра можна просто та легко візуально збільшити простір маленької кімнати або вузького коридору, які були не рідкістю у квартирах п’ятиповерхівок. Тим більше, якщо встановити не одно, а декілька дзеркал, доповнити їх товстими багетними рамами зі складним профілем, та розташувати їх вздовж коридору, встановивши згори світильники для підсвічування картин.

Дзеркала можна орієнтувати у різних напрямах, тобто повісити так, щоб один бік відходив від стіни на сантиметр-два, це дасть такий ефект, що всі вони будуть віддзеркалювати різні фрагменти протилежної стіни. Від цього інтер’єр стане більш унікальним та таємничим.

lyustro2

Врятувати маленьке приміщення від візуальної тісняви, а також суттєво додати світла допоможуть дзеркальні меблі.

Вибір таких меблів залежить, звісно, від розміру, призначення приміщення, та розпланування. В невеличкому передпокої або спальні добре виглядає шафа-купе з дзеркальними дверима, які відбивають вільний простір, вдвічі збільшуючи приміщення. За дверима – відділення для речей, функціональна зона. Таким чином не лише збільшується об’єм приміщення, але й маскується сховище речей, яке не буде привертати до себе уваги.

Дивіться відео ідеї меблів з дерев’яних піддонів своїми руками

Дзеркала у великих приміщеннях

Звичайно, володарям великих приміщень у цьому плані поталанило більше. У великій кімнати будь який, навіть строкатий, буде виглядати доречно. Тому дзеркальні панно найрізноманітніших форм та розмірів є чудовим варіантом для таких кімнат. Вони створюють не просто ілюзії простору, це оригінальний дизайнерський акцент, що привертає увагу.

lyustro3