Затишний та романтичний балкон / Облаштування
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Затишний та романтичний балкон


Якщо вдало облаштувати балкон, можна створити з нього справжню оазу, та милуватися навколишнім світом, не виходячи з хати. Це може бути зимовий сад, вуличне кафе та навіть майданчик для медитацій. Якщо з вікна відкривається чудовий краєвид, то балкон може замінити й дачу

Місце для медитацій

Відомий американський архітектор Ллойд Райт, який відомий своєю ідеологією поєднання Природи та житла, який впустив Природу у дім зміг створити єдиний жилий простір. Ці ідеї були успішно випробувані як в одно-, так і в багатоповерховому будівництві.

Приготування до реконструкції балкону

Перед тим, як взяти до рук інструмент, слід обов’язково зробити декілька проектних ескізів, в яких будуть враховані планування лоджії чи балкону, точні розміри, вказані основні матеріали для оздоблення (Малюнки 1 – 6).

balkonzatmal1_2.jpg (140.29 Kb)

На Малюнку 1, наприклад, показані дерев’яні грати з квадратними вічками у якості декору. Матеріал тут – дерев’яні бруски розміром 50х15 міліметрів, поверхня яких добре оброблена та вкрити світлим лаком. Вся ґратчаста конструкція кріпиться до бетону стіни та роздільної перегородки балкону-лоджії саморізами, що вкручуються у дерев’яні бруски, попередньо закріплені в стінах та перегородках.

До цих рейок від решітки і чіпляють різні столики, полички, кашпо з рослинами та квітами. Це різнобарвне квітчасте панно створює мальовниче тло для легких розкладних меблів, які встановлюються на балконному майданчику.

Крім грат для квітів та рослин можна використовувати і дворівневу дерев’яну підставку (Малюнок 1).

Дивіться відео ідеї меблів з дерев’яних піддонів своїми руками

Декорування простору

На Малюнку 2 пропонується цікавий спосіб декоративного оформлення перегородки.

Тут, як і в попередньому варіанті, використані дерев’яні рейки, які складаються в групу з трьох панелей різної форми. Вони створюють динамічне зображення, яке складається з рейок, та прикріплених до них ящиків з квітами та кашпо з в’юнкими рослинами. Такий спосіб оформлення може бити використаний на будь-якій лоджії. Конструкція кріплення цих декоративних елементів до різних вертикальних поверхонь, вказана на малюнку.

Створення інтер’єру балкону

balkonzatmal3a.jpg (70. Kb)

Коли вже розташували елементи декору, час розташовувати і меблі з обладнанням. Балконні меблі, зазвичай, виконують з легких складаних дерев’яних або металевих стрижнів. Ці елементи мають швидко складатися один на другий, щоб їх можна було хутко прибрати (Малюнок 3). Це має відношення і до столу, що відкидається та який закріплений до огорожі. У нього напівкругла стільниця, яку можна зробити з багатошарової фанери та вкрити декілька разів матовим лаком. У іншому випадку дошка біля вікна має вигляд літери «Г» (Малюнок 5).

balkonzatmal4_5.jpg (108. Kb)

Утеплення балкону

Володарі лоджій нерідко намагаються зробити там саме утеплення приміщення (Малюнки 4 та 5). Тут у першу чергу не лише утеплюють підлогу, бокові стіни та стелю, але й монтують теплі вікна. Найбільш ефективним варіантом утеплення вважають пінофол у п’ять міліметрів завтовшки. Це матеріал, досить тривкий до сонячного випромінювання, відрізняється своєю довговічністю і ці властивості не втрачаються із часом.

balkonzatmal6.jpg (106.54 Kb)

Далі йде утеплення стін, який складається з монтажу решетування та подальшому обшиванні стін, наприклад, вагонкою (малюнки 3, 5). Решетування встановлюють починаючи з підлоги, коли по довжині балкону встановлюють бруси 50х70 міліметрів через кожні 450 міліметрів. Рейки решітки слід обробити антисептиком.

Монтаж вагонки починають з кутків лоджії, але перед тим слід вирішити питання підводу електрики крізь дірку у стіні та сховати піл обшивку кабелі. Для підлоги варто обрати 4 мм лінолеум, який є недорогим та має різнобарвну кольорову гамму. Для вікон краще обрати алюмінієвий профіль з 6 мм склом, що розсувається.

Меблі

Перебудований балкон буде мати приблизно 1500 міліметрів глибини, що дозволить розташувати компактний диван для відпочинку (Малюнки 4, 6), вбудований робочий стіл з навісними полицями над ним (Малюнки 4, 5) а до перегородки можна прикріпити відкидну полицю, як верстак. Це дасть можливість віддатися своїм хобі та зробити щось корисне своїми руками.

balkonzat1.jpg (64.76 Kb)


Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 Підтримайте SuperDim.info! Become a Patron!Дизайн маленької кухні. 60 іде...

30 Nov 2020 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Дизайн інтер'єру ванної кімнат...

30 Dec 2021 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Тераса. 50 Ідей

14 Feb 2022 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Як правильно утеплити свою осе...

11 May 2022 ,konsol
Головне в тепловому комфорті в хаті не стільк...

Укладання керамічної плитки: ц...

11 May 2022 ,konsol
Три методи укладання плитки

Укладання плитки: прямий ряд т...

11 May 2022 ,konsol
Два методи укладання плитки

Укладання плитки: поради та пі...

11 May 2022 ,konsol
Можливо, укладання плитки є найвідповідальніш...

Як правильно обрати гіпсокарто...

11 May 2022 ,konsol
Як правильно обрати гіпсокартон для профілі д...

Шви без тріщин між листами гіп...

11 May 2022 ,konsol
Гіпсокартон багатьох приваблює легкістю монта...
SuperDim.info
Супер дім
Корисні поради, як самому зробити ремонт квартири чи як побудувати будинок своїми руками. Відео, Ідеї, поради, майстер-класи з будівництва та ремонту, огляди будівельних матеріалів і нових технологій.
Важливо
Просимо читачів порталу ознайомитись з умовами користування ресурсом.
Правила сайту
Контакти
Для зв'язку з нами Ви можете скористатися e-mail:
up