Туалетний столик у ванній

By: Євген

umiv0

Такий туалетний столик, який в стані зробити хатній умілець – завжди може порадувати будь яку хазяйку. Контури полички та дзеркальні панелі повторюють форму умивальника, тож конструкція здається цілісною. Але така робота потребує особливої точності. Секрет успіху – у кульових ніжках трикутного столика, адже їх висота визначає глибину фронтального вирізу.

umiv00

Шафка робиться з МДФ 19 мм завтовшки. Заготовку для передньої стінки вирізають у вигляді прямокутника потрібної ширини та висоти, на плиті розмічають лінію укоса. Після цього заготовку ставлять під умивальник. На плиту кладуть рейку довжиною, що дорівнює висоті ніжок таким чином, щоб вона торкалася нижчою точки умивальника. Притиснувши до вільного кінця рейки олівець, на плиту перебивають контури умивальника. Випилюють виріз та напилком скошують його ребро всередину.

Розпилюють плиту по діагоналі, приклеюють до неї та привертають шурупами кришку та стінку. Всі отвори під шурупи зенкують. Завернувши шурупи, шпаклюють лунки та ретельно личкують всі поверхні, після чого шафку ґрунтують та фарбують. До стіни на дюбелях та шурупах прикріпляють опорні рейки, після чого привертають до них столик.

. . . . . . . .

umiv01

Таким же чином розмічають на профільній планці контури умивальника, роблять виріз та закріплюють її на стіні шурупами з дюбелями. Таким самим чином навішують на стіну панель для дзеркала, яке прикріпляють за допомогою спеціальної фурнітури.

. . . . . . . .

umiv02