Комфорт суміщеного санвузла на двох рівнях

By: Євген

tv0

Дворівнева підлога та перегородки розділяють приміщення цього суміщеного санвузла на дві функціональні зони. Обладнати та облаштувати таку ванну кімнату домашній майстер маже й сам, заощадивши при цьому купу грошей.

tv1

Невисокий подіум розділяє вузьку ванну на дві зони. Перше, що кидається у вічі – розкішна душова кабіна з піддоном 90х90 см. Розміри ванної, розташованої за душем – 180х80 см. При ширині ванної кімнати 213 см біля узголів’я знайшлося місце і для полички. Ця елегантна ванна кімната має площу менш ніж 7 кв. метрів. Унітазу зі входу зовсім не видно: він схований за перегородкою з газобетонних блоків, облицьованих плиткою.

Таке планування суміщеного санвузлу вельми цікаве своїми елементами та «дрібницями», які підкреслюють загальну ідею дизайну цього приміщення. Це стосується фрагментів меблів, оздоблення, перетинок.

tv2

Душова кабіна: комфорт та вишуканість

Душ захищений перегородкою з безпечного скла завтовшки у вісім міліметрів. Основою всієї конструкції є міцна рама з металевих профілів.

Прозорі полички

Вони здаються легкими та такими, що тримаються просто у повітрі. Але вони надійно зафіксовані алюмінієвими утримувачами полиць.

tv3

Сховище під умивальником

Висувна шухляда глибиною у п’ятдесят сім сантиметрів для рушників та предметів косметики передбачений у підставці під умивальник. Емальована сталева раковина врізана у широку стільницю.

Вишукана шафка

На стіні ванної підвішують шафку завширшки у сто сантиметрів та глибиною у п’ятнадцять сантиметрів. Шафка із дзеркальними дверцятами згори доповнена панеллю завширшки у тридцять сантиметрів, яка має вбудовані галогенні світильники. Знизу під ними змонтована консольна поличка завширшки у п’ятнадцять сантиметрів 0

tv4

Оздоблення хромом.

Латунні деталі рами та петель душової кабіни вкриті хромом. Товщина профільованих деталей рами – сорок міліметрів.

Таким чином, навіть, на площі, менше за сім квадратних метрів, можна розташувати досить привабливий санвузол з ванною, унітазом та купою корисних та красивих дрібниць.