Оздоблення стін та меблів тканиною / Облаштування
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Оздоблення стін та меблів тканиною


tkanina_1.jpg (231.99 Kb)

Здійснюючи ремонт, навіть косметичний, у квартирі, спробуйте хоч би одну кімнату оздобити тканиною, при чому не лише стіни, але й меблі.

tkanina_4.jpg (214.46 Kb). . . .

Обираючи тканину варто зупинитися на недорогій однотонній бавовняній тканині, яка нагадує полотно, так звану двонитку.

tka1.jpg (71.44 Kb)

Шафа з антресолями об'єднана оздобленням в ансамбль. Колірне рішення засновано на контрасті світлих площин та більш темних смуг розмежування. Зсувні двері, верхній механізм підвішування закритий екраном. Фрагмент оздоблення дверей. У відчиненому положенні двері виступають всередину прорізу на 80 мм, тому ручки звичайні, не утоплені.

Заздалегідь слід видалити шпалери – шпателем та теплою водою. Щоб не морочитись зі шпаклівкою та рівнянням стін, тканину краще наклеїти на панелі HDF, завтовшки у 3 мм (або ДВП, тверду), а вже панелі – на стіни, які перед тим слід ґрунтувати розведеним ПВА. Плити наклеюють рідкими цвяхами. Стіни в результаті будуть рівними.

Можна потренуватися на невеличкому шматку панелі з білим покриттям, приклеїти з припуском міліметрів двадцять тканину, потім припуск видаляється канцелярським ножом.

tkanina_3.jpg (316.59 Kb). . . .

Трішки про клей ПВА, який випускають у трьох різновидах – столярний (найміцніший, але й найдорожчий), універсальний та будівельний, який в нашому випадку використовують для ґрунтовки. Клеїти ж треба або універсальним (оптимально), або сумішшю столярного та універсального – приблизно порівну.

Після встановлення панелей на стіну, стики, що між ними, декорують дерев'яними планками 30 мм завширшки, які треба акуратно клеїти клеєм Момент (Гель прозорий). Для плінтусу та верхнього бордюру використовують планку завширшки у 50 мм, на рідких цвяхах.

По такій же технології оздоблюють видимі поверхні шафи з антресолями – двері та бокові поверхні. Але в цьому випадку клеять не на HDF, а на підготовані поверхні шафи та антресолей. Поверхні, які будуть обклеєні тканиною слід попередньо демонтувати, полірування зідрати личкувальною машинкою, щоб поверхня під заклеювання була шорсткою. Всі декоровані тканиною поверхні по периметру оздоблюють кутком ПВХ 25х25 та 20х25, відрізавши у однієї з поличок кутка 5 мм. Те ж саме роблять й по кромках дверей. Край дверей з боку рояльних петель оздоблюють смужкою 25 мм, яку одержують, відрізавши одну з полиць кутка.

Двері в кімнату (ДВП на каркасі) перед оздобленням демонтують, знімають плівку з шаром оргаліту, щоб отримати шорстку поверхню, яку ґрунтують двічі розведеним ПВА та заклеюють після висихання тканиною по тій же технології. Периметр оздоблюють кутком ПВХ 25х25 мм. У цьому ж стилі оформлюють панель, що ховає зсувний механізм над дверима.

tka2.jpg (45.83 Kb)

Екрани батареї опалення. Грати зроблені з рейок, нижня частина – HDF-панель, заклеєна тканиною, на дерев’яному каркасі.

Роботу можна завершити виготовленням екрану на радіатор опалення, в який вводять декоративну панель, обтягнену двуниткою.

Дерев'яні деталі інтер'єру – карунки, плінтуси, а також елементи екрану батареї двома шарами водяної морилки під червоне дерево та, після тривалого просушування, вкривають трьома шарами «Аквадекор». Поверхню підвіконня також декорують під червоне дерево та приклеюють тканину на плиті на рідкі цвяхи.

tkanina_2.jpg (374.05 Kb)


Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 Підтримайте SuperDim.info! Become a Patron!Дизайн маленької кухні. 60 іде...

03 Jun 2022 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Дизайн інтер'єру ванної кімнат...

30 Dec 2021 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Тераса. 50 Ідей

14 Feb 2022 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Дизайн сходів в будинку. Всі в...

03 Jun 2022 ,orest
Сходи на другий поверх, підберіть який тип ва...

Дизайн металевих сходів до буд...

03 Jun 2022 ,orest
Перед тим як будувати зовнішні сходи з вулиці...

Як зробити дерев’яні сходи в б...

03 Jun 2022 ,orest
Дерев'яні сходи в будинку показуємо як зробит...

Дизайн дитячої кімнати для дво...

03 Jun 2022 ,fersht
Дуже часто трапляється так, що дівчинка та х...

Сходи до будинку своїми руками...

03 Jun 2022 ,konsol
Надворі найбільш підходящим варіантом для схо...

Дерев’яні та плетені огорожі д...

03 Jun 2022 ,konsol
Привабливі огорожі для клумб, виготовлені з д...
SuperDim.info
Супер дім
Корисні поради, як самому зробити ремонт квартири чи як побудувати будинок своїми руками. Відео, Ідеї, поради, майстер-класи з будівництва та ремонту, огляди будівельних матеріалів і нових технологій.
Важливо
Просимо читачів порталу ознайомитись з умовами користування ресурсом.
Правила сайту
Контакти
Для зв'язку з нами Ви можете скористатися e-mail:
up