Стеля, усіяна зірками

By: Євген

stelya_1

У приміщеннях при оздобленні стель та стін широко використовується гіпсокартон. Він не є токсичним, бо не виділяє в оточуюче середовище шкідливих речовин, не має запаху. Зазвичай його використовують, як основу під фарбування чи під шпалери. Новинкою є фігурні отвори на перфорованих панелях з гіпсокартону в поєднанні з кольоровим підсвічуванням, що дає можливість створювати чудові акценти у дизайні приміщення. Наприклад, «розсипати» по стелі яскраві зірки або прикрасити його пелюстками троянд, які до того ж м’яко світяться. А якщо використати декілька перфорованих панелей, можна створити дуже цікаві багатошарові об’ємні конструкції з матеріалів, що розсіюють світло. Вони зроблять інтер’єр дійсно привабливим та унікальним.

stelya_2

Перфоровані панелі для оздоблення приміщень та створення архітектурних конструкцій можна виробляти не лише з гіпсокартону, але й плит МДФ, які дуже міцні.

Треба лише мати під рукою електролобзик та ручний фрезер, адже ці матеріали легко обробляються. Для приміщень важливим є правильне розбиття площі та об’єму на зони, особливо це актуально для малих квартир. І в цьому випадку допоможуть перфоровані панелі, які дозволяють сховати комунікації, каркас над стелею, дають можливість експериментів над лініями та формами, надати їм чіткості або плавності, залежно від ідеї проекту. За допомогою панелей з гіпсокартону або МДФ досить просто модна декорувати стіни, створюючи різноманітні рельєфи. Їх також можна використовувати для виготовлення самостійних перегородок.

. . . . . . . . .

Продумані сценарії освітлення допоможуть позначити окремі зони та надати приміщенню особливої виразності. Дякуючи подібним методам будь-який простір буде виглядати зовсім по іншому, здобуде додатковий об’єм та подарує нове відчуття комфорту. Грамотне зонування дозволяє перетворити звичайні «квадратні метри» у функціональне та зручне для проживання приміщення. А використання якісних сучасних матеріалів, які можна обробляти та монтувати самостійно дасть креативним людям можливість заощадити на ремонті, виконавши частину роботи власноруч.

stelya_3