З чого збудувати перегородку / Облаштування
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

З чого збудувати перегородку


Для переділення приміщення в якості матеріалу для перегородок можна використовувати цеглу, піноблоки, гіпсоблоки, керамзитові блоки та гіпсокартон.

Важливим недоліком цегли у цьому випадку є його вага. Це вимагає ствердження проекту у БТІ, якщо ці роботи провадять у квартирі. Але й крім того, вага матеріалу додає проблем з підйомом, транспортуванням та кваліфікаційними вимогами.

З позитивних якостей цегли можна зазначити надійність та тривкість конструкції з цегли, на яку можна навішувати багато різних, в тому числі і важких речей. Така перегородка має непогані звуко- та вологостійкі властивості, тобто це саме те для ванної кімнати.

Піноблоки, порівняно щільний газобетон D600 – вчетверо легший ніж цегла і тут погодження з проектувальниками будинку тут не треба. Цей матеріал легко обробляється, і зробити перегородку з нього можна і власноруч. Вага піноблока вказаних розмірів – 23,4 кг, в одному кубометрі іх 27 штук.

Є й недоліки, наприклад, будь-яке кріплення на цій перегородці має здійснюватися за допомогою особливих деталей кріплення, обмежується і маса навішаних речей. Посередні звукоізоляційні властивості. Матеріал крихкий та не досить міцний. При неякісній кладці вібрації або просідання фундаменту можуть призвести до створення тріщин у перегородці. Внаслідок підвищеної гігроскопічності матеріал при збільшенні вологості може зруйнуватися, тобто для ванної кімнати знадобиться надійна гідроізоляція.

peregor1.jpg (46.28 Kb)

Майже такі ж якості мають і керамзитні блоки – це клас легких бетонів, куди замість шутеру кладуть керамзитові зерна. Вручну цей матеріал не обробити, а для його кладки краще скористатись послугами фахівця. Трішки міцніше газобетону.

. . . . . .

Гіпсові пазогребенні плити мають всього сто міліметрів товщини та стик йде по лінії паз-гребінь. Блоки закріплюються за допомогою клею для гіпсу, що дає в результаті легку суцільну перегородку.

Проріз для дверей тут приходиться робити з окремим каркасом для зміцнення конструкції. Звукоізоляція досить слаба.

Зовсім інша конструкція – каркасна, дерев’яна або металева, що обшивається листами гіпсокартону. Це сухе складання, лише на фінішному етапі використовується шпатлювання. Така конструкція у звичайному виконанні – слаба, звукопроникна, на неї не можна нічого навісити, а від удару вона гудить.

Але більшість цих проблем вирішується за рахунок подвійного використання матеріалів. Трішки розширивши перегородку, можна змонтувати два незалежних каркаси, між яких можна вкласти суцільний шар поролону, мембран або якогось іншого звукоізолятору. Крім того, можна встановити подвійний лист обшиття.

Цікаве відео на нашому каналі: Фігурки з фанери для саду

До головних правил монтажу перегородок можна віднести облаштування прилягання на стелі, підлозі, стінах, які слід очистити та заґрунтувати. Після того розмічаються місця встановлення та позначаються проекції перегородки на підлозі. Перегородка не має передавати навантаження зі стелі на підлогу, тому треба подбати за зазор у два сантиметри під стелею, який слід забити утеплювачем та закрити легким плінтусом, що наклеюється

Необхідне й армування одним-двома арматурними стрижнями через кожні чотириста-п’ятсот міліметрів.

peregor2.jpg (34.16 Kb)

Зв’язок з бічними стінами створюється шляхом забиття арматури перегородки в ці стіни. Можливе використання й пласких закладних елементів, які прикріпляються анкерами до несучих стін.

. . . . . . .

Цегляну перегородку роблять переважно в приватних будинках. Звичайною ж практикою для квартир є використання газобетону або подібних легких габаритних блоків.

Якщо важливою є вимога звукоізоляції, але цеглу встановлювати не можна, слід встановити подвійну гіпсокартонну перегородку заповнену звукоізоляційними екологічними матеріалами. Якщо потрібна легка перегородка лише для розподілу площі, без проблем зі складанням, оберіть звичайну гипсокартонну перегородку.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 
Дизайн маленької кухні. 60 іде...

03 Jun 2022 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Дизайн інтер'єру ванної кімнат...

11 Nov 2022 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Тераса. 50 Ідей

19 Sep 2022 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Дизайн великої кухні в світлих...

11 Nov 2022 ,fersht
Всім власникам великого кухонного простору п...

Камін в інтер'єрі. 100 ідей

11 Nov 2022 ,fersht
Камін в інтер’єрі будинку завжди викликав ві...

Дизайн інтер'єру ванної кімнат...

11 Nov 2022 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Простір під сходами - функціон...

11 Nov 2022 ,fersht
Правильно використаний простір під сходами д...

Маленькі кухні - дизайн

11 Nov 2022 ,fersht
За допомогою нашої статті ви знайдете ідеаль...

Смарт кухні. Ідеї дизайну

11 Nov 2022 ,fersht
У цій статті ви знайдете ідеї для смарт кухн...
SuperDim.info
Супер дім
Корисні поради, як самому зробити ремонт квартири чи як побудувати будинок своїми руками. Відео, Ідеї, поради, майстер-класи з будівництва та ремонту, огляди будівельних матеріалів і нових технологій.
Важливо
Просимо читачів порталу ознайомитись з умовами користування ресурсом.
Правила сайту
Контакти
Для зв'язку з нами Ви можете скористатися e-mail:
up