Зоряний танок на стелі

By: Євген

stelya1

За допомогою набору оптичних волокон можна зробити чарівний інтер’єр у ванній або душовій кімнаті. Зоряне небо – море романтики!

Ось як це можна зробити.

Слід взяти панель МДФ та вирізати сектор, розміри якого відповідають ділянці стелі у ванні або над душовою кабіною. Далі будь-яким дрилем свердлять в вирізаній деталі прохідні отвори, що з часом стануть зорями на нашому небі. З напівкруглого ребра сектору закріпляється обичайка з фанери, яка буде додавати композиції об’єму та дозволить розташувати обладнання для підсвічування.

. . . . . . . . .

Після цього оптичне волокно розпушують та окремі волокна обережно просовують з тильного боку панелі у отвори, що просвердлили. Потім клеєм герметизують волокна, які пропустили крізь отвори з тильного боку. Щоб було зручніше працювати можна зафіксувати волокна скотчем. Далі перевертають конструкцію лицевим боком догори, ще раз промазують панель клеєм та фарбують. На закінчення роботи гострозубцями, бокорізами або паяльником відрізають шматки волокон, що стирчать з панелі.

Тепер можна під’єднати до входу оптичних волокон джерело світла (світлодіодне або лазерне), підключити живлення та закріпити на стелі всю компзицію.

До речі, таку стелю можна зробити не лише в душовій або ванній.

stelya2

1. Просвердлити в панелі отвори, в яких будуть розташовані «зірки» 2. По круглому боку сектору закріпити фанерну обичайку 3. Пропустити волокна у просвердлені отвори

stelya3

4. Спочатку герметизують волокна з тильного боку

stelya4

5. Для зручності у роботі використовують скотч

stelya5

6. Фарбують панель

stelya6

7. Кінці волокон, що виступають, обрізають гострозубцями, бокорізами або паяльником

. . . . . . . . .

Вивішують зоряне небо у заплановане місце, та під’єднують джерело світла. Тепер можна насолоджуватись!

stelyafin

. . . . . . .