Оливкова олія у косметиці та медицині

By: Євген

oo00

Оливкова олія використовується у якості їжі, у косметиці та медицині вже декілька тисячоліть.

Зняття макіяжу

Ватним диском з кількома краплями олії з оливок можна достатньо ефективно знімати макіяж. Оливкова олія в стані видаляти навіть туш, стійку до води. Крім того, вона не подразнює ніжну шкіру навколо очей, а зморшки від неї розгладжуються.

oo9pg

Засіб для гоління

Пом’якшити волосся на голові та тілі можна за допомогою оливкової олії, забезпечуючи тим самим безпечне змащування, чисте та гладке гоління. То того ж після гоління можна використовувати трішки оливкової олії, як засіб, подібний до заспокійливого лосьйону.

Крем для зволоження

Кожен день слід наносити оливкову олію на схильні до сухості ділянки тіла або додавати декілька столових ложок перед тим, як зануритись у ванну. Тим буде забезпечене зволоження та живлення шкіри, вона пом’якшиться та її пружність збережеться. Крім того, невелика кількість оливкової оливи може використовуватися для зволоження губ, схильних до сухості та потріскання. Для виготовлення скрабу оливкову олію змішують з цукром або морською сіллю.

oo10

Олія доглядає за волоссям

Розчісувати в’юнке волосся, або таке, що хоче стирчати з використанням малої кількості оливкової олії дасть можливість зволожити та приборкати волосся. Ця рідина укріплює ламке, пошкоджене волосся, робить його блискучим та шовковистим. Для цього декілька столових ложок теплої оливкової олії втирають у вологу голову та волосся масуючими рухами, надягають капелюшок для душу та вичікують півгодини. Після цього голову миють з шампунем, змиваючи олію.

Лікування педикульозу

Оливкова олія використовується для позбавлення від педикульозу. Сухе волосся рясно змащують оливковою олією, вичісують вошей, яких видно, гребінцем та надягають капелюшок для душу на вісім годин. Після цього двічі миють голову.

oo11

Здоров’я нігтів

Для укріплення ламких нігтів та пом’якшення кутикул треба змочувати пальці теплою оливковою оливою. Перед манікюром вимочують руки у місткості з водою, куди додають оливкову олію для пом’якшення та зміцнення нігтів.

Проти хропіння та пирхоти у горлі

Столову ложку оливкової олії споживають перед тим, як лягати спати. Це добре змастить горло та допоможе позбавитися хропіння. Також, якщо прийняти чайну ложку оливкової олії, у горлі пропаде свербіж.

oo12

Коли болить у вусі

Вушні хворобливі інфекції може швидко вилікувати або заспокоїти оливкова олія. Пляшку цієї чарівної рідини занурюють на декілька хвилин у судину з теплою водою, щоб трішки розігріти. Після цього олію капають у хворе вухо та ватним тампоном закривають прохід, щоб вона не витекла. Процедуру повторюють два-три рази в день