Ремонт сантехніки: душ та сантехнічні з’єднання / Системи
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Ремонт сантехніки: душ та сантехнічні з’єднання


remsandush3_4.jpg (86.03 Kb)

Багато хто вважає, що душ є занадто простим прибором, щоб у ньому щось ламалося, але таке буває, і не так рідко. Несправності трапляються переважно з причини зносу гнучкого підводу або прокладок, накопичення вапняних відкладень в сітці або засміченням.

Душ

 1. В магазинах можна знайти різні гнучкі підводи для душу – гумові шланги в латунному металорукаві (А), пластикові (В) та з металевою обпліткою, вкритою вінілом (С).
 2. Втулка (А) економить до 50% води. Коли простий пластиковий наконечник вставляють у гнучкий шланг, діаметр шлангу зменшується. Кнопка перемикача (В), що встановлена між ручкою душа та гнучким підводом, дозволяє без довгих маніпуляцій на деякий час перекрити або подати воду, яка по температурі відрегульовані змішувачем
 3. remsandush1_2.jpg (93.75 Kb)

 4. Накидну гайку гнучкого підводу затискають кліщами з м’якою прокладкою на губках, а ріжковим ключем відкручують гайку кріплення підводу до ручки душу.
 5. Пластиковий наконечник гнучкого підводу та металеву гайку звільняють ножом з раструбу шлангу. Сліди вапняного нальоту видаляють. Можна вкрити тальком нову трубку, затягнути її в оболонку та вставити наконечники.
 6. remsandush3_4.jpg (86.03 Kb)

 7. Якщо ручка – металева, то наліт видаляють голкою, а пластикову ручку з сіткою можна на день покласти в чистий оцет або лимонну кислоту
 8. Може бути засміченим випуск душового піддону, від чого вода не буде проходити. Отвір випуску можна захистити решіткою, що пригвинчується, кришкою з прорізами, що просто вставляється. Їх треба вийняти та почистити.
 9. remsandush5_6.jpg (79.97 Kb)

Сантехнічні з’єднання

remsanz_0.jpg (45.8 Kb)

 1. З’єднання, що складені між підведенням та трубкою крана, розбирають на частини двома ріжковими або розвідними ключами, прикладаючи зусилля у протилежних напрямках.
 2. Розбираючи кран-змішувач для встановлення або демонтажу: кран утримують кліщами з м’якими прокладками губок, при цьому ослаблюють кріпильну гайку спеціальним ключем. Від’єднують підведення крану, направляючи його трубами крізь кріпильну гайку.
 3. remsanz_1_2.jpg (74.54 Kb)

 4. Нерідко, міняючи трубки підводу, а також припасовуючи їх довжину перед підключенням до водопроводу, виникає необхідність в різанні. Цю операцію виконують ручним труборізом. Встановлюють відрізні коліщатка на позначку, обертальним рухом ручки підводять натискний ролик, та, одночасно обертаючи труборіз, відрізують трубу.
 5. Якщо у гнучкого підводу та у труб крану – різні діаметри, то використовують з’єднувальний перехідник. Для ущільнення з’єднання використовують тефлонові (фторопластові) шайби. З’єднання скручують двома ключами, притискаючи гайку до центральної частини перехідника.
 6. remsanz_3_4.jpg (81.24 Kb)

 7. Для розвальцювання трубки крану її кінець спочатку відпалюють: нагрівають до червоного кольору та кладуть у холодну воду. Потім затискають у спеціальній матриці, та пуансоном розвальцьовують трубку. Молотком вирівнюється відбортовування.
 8. Гнучкий підвід у металорукаві полегшує з’єднання трубопровідної арматури. Він дозволяє не використовувати зварювання або гнуття труб. Це просте та практичне рішення для підключення душу, умивальника, ванни.
 9. remsanz_5_6.jpg (81.25 Kb)


Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 Підтримайте SuperDim.info! Become a Patron!Дизайн маленької кухні. 60 іде...

03 Jun 2022 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Дизайн інтер'єру ванної кімнат...

30 Dec 2021 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Тераса. 50 Ідей

14 Feb 2022 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Дизайн сходів в будинку. Всі в...

03 Jun 2022 ,orest
Сходи на другий поверх, підберіть який тип ва...

Дизайн металевих сходів до буд...

03 Jun 2022 ,orest
Перед тим як будувати зовнішні сходи з вулиці...

Як зробити дерев’яні сходи в б...

03 Jun 2022 ,orest
Дерев'яні сходи в будинку показуємо як зробит...

Дизайн дитячої кімнати для дво...

03 Jun 2022 ,fersht
Дуже часто трапляється так, що дівчинка та х...

Сходи до будинку своїми руками...

03 Jun 2022 ,konsol
Надворі найбільш підходящим варіантом для схо...

Дерев’яні та плетені огорожі д...

03 Jun 2022 ,konsol
Привабливі огорожі для клумб, виготовлені з д...
SuperDim.info
Супер дім
Корисні поради, як самому зробити ремонт квартири чи як побудувати будинок своїми руками. Відео, Ідеї, поради, майстер-класи з будівництва та ремонту, огляди будівельних матеріалів і нових технологій.
Важливо
Просимо читачів порталу ознайомитись з умовами користування ресурсом.
Правила сайту
Контакти
Для зв'язку з нами Ви можете скористатися e-mail:
up