Заміна блоку вимикачів / Системи
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Заміна блоку вимикачів


blok_vimikach0.jpg (80.94 Kb)

Старі блоки вимикачів, навіть, якщо вони вірою і правдою служать не один десяток років, все ж краще замінити. Особливо, зважаючи на те, що в хаті з’являється все більше приладів з вилками Євро. Це не так складно, проте – свої тонкощі є й тут. Наприклад, тридцятирічного «дідуся» (1) ви вирішили замінити на щось подібне, але сучасне (2).

blok_vimikach_1.jpg (63.53 Kb)

Для роботи знадобляться закрутка-індикатор, пасатижі, набір закруток, бокорізи та шпаклівка (3). Спочатку слід відкрутити два гвинти, якими кріпиться старий блок, обережно витягнути його з корпусу, не від’єднуючи проводи (4) та визначити індикатором фазний провід. Після цього слід відключити відповідний автомат в електрощітку (викрутити пробки). Роздивитись проводи, впевнитись в їх придатності да достатній довжині для підключення нового блоку. Щоб потім заново не користуватись індикатором треба фломастером помітити проводи.

Цікаве відео на нашому каналі: Фігурки з фанери для саду

blok_vimikach_2.jpg (69.56 Kb)

За допомогою закрутки проводи від’єднують від блоку та на фазний провід надягають трубку з ПХВ (5). Перед демонтажем з ніші металевого корпусу блока, рекомендовано приліпити до стіни будівельним скотчем паперову коробочку – сміття падатиме в неї, а не летітиме на підлогу (6), тоді можна витягати й корпус. Новий корпус може виявитися глибше старого, в такому випадку твір слід акуратно заглибити побідитовим свердлом. Далі отвір очищають пилососом та вологою ганчіркою, та приміряти блок – чи ідеально підходить (7). У пластиковому корпусі слід зробити отвір (8) та пропустити проводи крізь нього (9). Далі – розвести трішки шпаклівки та заповнити нішу розчином (10). Туди вдавлюється корпус блоку та ставиться розпірка до схоплення розчину (11). Після того, як розчин схопиться, треба трішки додати по краях та розрівняти рівно зі стіною.

Далі не завадить намалювати схему підключення споживачів електроенергії та місця вимикачів на ній. Схеми старого на нового блоків трішки відрізняються.

blok_vimikach_3.jpg (93.99 Kb)

blok_vimikach_4.jpg (93.56 Kb)

Залишається випрямити проводи, відчистити їх від шпаклівки та зачистити кінці (12). Гвинтами під’єднати до корпусу блок та підключити проводи відповідно до схеми (13). Тепер треба просто вирівняти вимикач та розетку за допомогою регулювальних гвинтив та встановити кришку, вставити клавіші та пригвинтити кришку. До цієї розетки можна підключати вилки будь-яких приладів, та й клавіші працюють чітко.


Підтримайте SuperDim.info! Become a Patron!Дизайн маленької кухні. 60 іде...

30 Nov 2020 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Дизайн інтер'єру ванної кімнат...

16 Mar 2020 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Тераса. 50 Ідей

01 Mar 2021 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Смарт кухні. Ідеї дизайну

01 Sep 2021 ,fersht
У цій статті ви знайдете ідеї для смарт кухн...

Маленькі кухні дизайн

01 Sep 2021 ,fersht
За допомогою нашої статті ви знайдете ідеаль...

Сауна - ідеї для формлення

01 Sep 2021 ,fersht
У цій статті ви знайдете ідеї для оформлення...

Шпалери в дитячій кімнаті. 35 ...

01 Sep 2021 ,orest
Пропонуємо переглянути ідеї дитячих кімнат зі...

Дитяча кімната на мансардному ...

01 Sep 2021 ,orest
Мрієте про дитячу кімнату на мансардному пове...

Дизайн металевих сходів до буд...

01 Sep 2021 ,orest
Перед тим як будувати зовнішні сходи з вулиці...
SuperDim.info
Супер дім
Корисні поради, як самому зробити ремонт квартири чи як побудувати будинок своїми руками. Відео, Ідеї, поради, майстер-класи з будівництва та ремонту, огляди будівельних матеріалів і нових технологій.
Важливо
Просимо читачів порталу ознайомитись з умовами користування ресурсом.
Правила сайту
Контакти
Для зв'язку з нами Ви можете скористатися e-mail:
up