Канапа-трансформер на три місця / Ідеї для дому
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Канапа-трансформер на три місця


Більшість квартир у містах так і залишаються з малою площею, так не всі меблі можна в низ розташувати. Тим не менш, бажання мати не лише красиві, але й зручні меблі, мешканців ніколи не залишає.

У такому випадку можуть прийти на допомогу складані меблі, які легко трансформуються, головною особливістю якої є можливість легкого та швидкого збирання у доволі компактну річ невеликих розмірів.

Такий різновид меблів давно використовується в Європі, з його допомогою вдається збільшити житловий простір.

trans_1.jpg (32.74 Kb)

Але такого роду меблі можна використовувати не лише в квартирі, вона чудово підходить також для шанувальників активного відпочинку на природі, бо вона легко розміщується в багажнику авто, тобто її зручно брати з собою на пікнік. Стільці та столи, що легко складаються – найкращий вибір для котеджу, дачі, заміського будинку. Складані меблі також нерідко використовують в барах, ресторанах та кафе.

Цікаве відео на нашому каналі: Фігурки з фанери для саду

Всі вже звикли до складаних стільців, столів, табуретів та драбин. Але подібного типу можна змайструвати й канапу чи диван – у даному випадку – на три місця. Якщо мати відповідний набір інструментів – його може зробити кожний.

trans_2.jpg (52.52 Kb)

Конструкція канапи є досить простою, бо в ній використовуються всього два типи деталей – світлі – деталі спинки та сидіння та темні – деталі стояків-ніжок. Головними елементами конструкції цього складаного дивану є рейки з твердих порід деревини (краще – дуб або бук) 30 мм завтовшки. Опорні стояки-ніжки суцільно скроєні та їх вирізають з листа МДФ або фанери завтовшки у 30 мм. Всі елементи з’єднуються між собою металевими шпильками діаметром 8 мм. Для виготовлення тримісного дивану знадобиться 84 світлі деталі (24 деталі на спинки та 60 на сидіння). Всього треба 21 погонний метр букових рейок завтовшки 30 мм. Крім того треба мати чотири суцільно скроєних деталей ніжок (для них потрібен один лист МДФ стандартних розмірів 2800х2070 мм). Всі деталі бажано пофарбувати – від цього виріб не лише стане привабливим, а й збільшить термін свого існування.

trans_3.jpg (44.4 Kb)

Готова канапа у складеному вигляді матиму товщину всього 30 см, тобто його дійсно не складно розмістити в багажнику автомобіля або в коморі у заміському будинку чи в квартирі. Хоча процес виготовлення складаної канапи є досить трудомістким, адже тут є велика кількість деталей, але не складними, оскільки всі деталі – однотипні. Варто прикласти деякі зусилля та цей незвичний диван буде приносити радість вам та стане предметом захоплення ваших гостей.


Підтримайте SuperDim.info! Become a Patron!Дизайн маленької кухні. 60 іде...

30 Nov 2020 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Дизайн інтер'єру ванної кімнат...

16 Mar 2020 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Тераса. 50 Ідей

01 Mar 2021 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Смарт кухні. Ідеї дизайну

01 Sep 2021 ,fersht
У цій статті ви знайдете ідеї для смарт кухн...

Маленькі кухні дизайн

01 Sep 2021 ,fersht
За допомогою нашої статті ви знайдете ідеаль...

Сауна - ідеї для формлення

01 Sep 2021 ,fersht
У цій статті ви знайдете ідеї для оформлення...

Шпалери в дитячій кімнаті. 35 ...

01 Sep 2021 ,orest
Пропонуємо переглянути ідеї дитячих кімнат зі...

Дитяча кімната на мансардному ...

01 Sep 2021 ,orest
Мрієте про дитячу кімнату на мансардному пове...

Дизайн металевих сходів до буд...

01 Sep 2021 ,orest
Перед тим як будувати зовнішні сходи з вулиці...
SuperDim.info
Супер дім
Корисні поради, як самому зробити ремонт квартири чи як побудувати будинок своїми руками. Відео, Ідеї, поради, майстер-класи з будівництва та ремонту, огляди будівельних матеріалів і нових технологій.
Важливо
Просимо читачів порталу ознайомитись з умовами користування ресурсом.
Правила сайту
Контакти
Для зв'язку з нами Ви можете скористатися e-mail:
up