Канапа-трансформер на три місця / Ідеї для дому
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Канапа-трансформер на три місця


Більшість квартир у містах так і залишаються з малою площею, так не всі меблі можна в низ розташувати. Тим не менш, бажання мати не лише красиві, але й зручні меблі, мешканців ніколи не залишає.

У такому випадку можуть прийти на допомогу складані меблі, які легко трансформуються, головною особливістю якої є можливість легкого та швидкого збирання у доволі компактну річ невеликих розмірів.

Такий різновид меблів давно використовується в Європі, з його допомогою вдається збільшити житловий простір.

trans_1.jpg (32.74 Kb)

Але такого роду меблі можна використовувати не лише в квартирі, вона чудово підходить також для шанувальників активного відпочинку на природі, бо вона легко розміщується в багажнику авто, тобто її зручно брати з собою на пікнік. Стільці та столи, що легко складаються – найкращий вибір для котеджу, дачі, заміського будинку. Складані меблі також нерідко використовують в барах, ресторанах та кафе.

Цікаве відео на нашому каналі: Фігурки з фанери для саду

Всі вже звикли до складаних стільців, столів, табуретів та драбин. Але подібного типу можна змайструвати й канапу чи диван – у даному випадку – на три місця. Якщо мати відповідний набір інструментів – його може зробити кожний.

trans_2.jpg (52.52 Kb)

Конструкція канапи є досить простою, бо в ній використовуються всього два типи деталей – світлі – деталі спинки та сидіння та темні – деталі стояків-ніжок. Головними елементами конструкції цього складаного дивану є рейки з твердих порід деревини (краще – дуб або бук) 30 мм завтовшки. Опорні стояки-ніжки суцільно скроєні та їх вирізають з листа МДФ або фанери завтовшки у 30 мм. Всі елементи з’єднуються між собою металевими шпильками діаметром 8 мм. Для виготовлення тримісного дивану знадобиться 84 світлі деталі (24 деталі на спинки та 60 на сидіння). Всього треба 21 погонний метр букових рейок завтовшки 30 мм. Крім того треба мати чотири суцільно скроєних деталей ніжок (для них потрібен один лист МДФ стандартних розмірів 2800х2070 мм). Всі деталі бажано пофарбувати – від цього виріб не лише стане привабливим, а й збільшить термін свого існування.

trans_3.jpg (44.4 Kb)

Готова канапа у складеному вигляді матиму товщину всього 30 см, тобто його дійсно не складно розмістити в багажнику автомобіля або в коморі у заміському будинку чи в квартирі. Хоча процес виготовлення складаної канапи є досить трудомістким, адже тут є велика кількість деталей, але не складними, оскільки всі деталі – однотипні. Варто прикласти деякі зусилля та цей незвичний диван буде приносити радість вам та стане предметом захоплення ваших гостей.Дизайн маленької кухні. 60 іде...

16 Mar 2020 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Ванна кімната 60 ідей

16 Mar 2020 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Плитка для стежки своїми рукам...

28 Dec 2018 ,konsol
У дачників вельми популярними є садові стежк...

Маленькі будинки. Ідеальний ва...

12 Jun 2020 ,fersht
Маленькі будинки це ідеальний варіант для за...

Квітник на подвір'ї. Ідеї

01 Jun 2020 ,fersht
Квітник це невід'ємна частина будь-якого по...

Барбекю. Ідеї для зони барбек...

15 May 2020 ,fersht
Якщо ви маєте подвір’я то обов’язково у вас ...

М’який куток на кухні. Ідеї

14 Apr 2020 ,fersht
У цій статті ви знайдете ідеї для м’якого ку...

Габіони та пергони - малі архі...

28 Mar 2020 ,konsol
Габіони - (фр. gabion від італ. gabbione — «в...

Дизайн спальні. Ідеї

16 Mar 2020 ,fersht
Спальня це особливе місце, де завжди панує с...
up