Канапа-трансформер на три місця

By: Євген

Більшість квартир у містах так і залишаються з малою площею, так не всі меблі можна в низ розташувати. Тим не менш, бажання мати не лише красиві, але й зручні меблі, мешканців ніколи не залишає.

У такому випадку можуть прийти на допомогу складані меблі, які легко трансформуються, головною особливістю якої є можливість легкого та швидкого збирання у доволі компактну річ невеликих розмірів.

Такий різновид меблів давно використовується в Європі, з його допомогою вдається збільшити житловий простір.

trans_1

Але такого роду меблі можна використовувати не лише в квартирі, вона чудово підходить також для шанувальників активного відпочинку на природі, бо вона легко розміщується в багажнику авто, тобто її зручно брати з собою на пікнік. Стільці та столи, що легко складаються – найкращий вибір для котеджу, дачі, заміського будинку. Складані меблі також нерідко використовують в барах, ресторанах та кафе.

Цікаве відео на нашому каналі: Фігурки з фанери для саду

Всі вже звикли до складаних стільців, столів, табуретів та драбин. Але подібного типу можна змайструвати й канапу чи диван – у даному випадку – на три місця. Якщо мати відповідний набір інструментів – його може зробити кожний.

trans_2

Конструкція канапи є досить простою, бо в ній використовуються всього два типи деталей – світлі – деталі спинки та сидіння та темні – деталі стояків-ніжок. Головними елементами конструкції цього складаного дивану є рейки з твердих порід деревини (краще – дуб або бук) 30 мм завтовшки. Опорні стояки-ніжки суцільно скроєні та їх вирізають з листа МДФ або фанери завтовшки у 30 мм. Всі елементи з’єднуються між собою металевими шпильками діаметром 8 мм. Для виготовлення тримісного дивану знадобиться 84 світлі деталі (24 деталі на спинки та 60 на сидіння). Всього треба 21 погонний метр букових рейок завтовшки 30 мм. Крім того треба мати чотири суцільно скроєних деталей ніжок (для них потрібен один лист МДФ стандартних розмірів 2800х2070 мм). Всі деталі бажано пофарбувати – від цього виріб не лише стане привабливим, а й збільшить термін свого існування.

trans_3

Готова канапа у складеному вигляді матиму товщину всього 30 см, тобто його дійсно не складно розмістити в багажнику автомобіля або в коморі у заміському будинку чи в квартирі.

Хоча процес виготовлення складаної канапи є досить трудомістким, адже тут є велика кількість деталей, але не складними, оскільки всі деталі – однотипні. Варто прикласти деякі зусилля та цей незвичний диван буде приносити радість вам та стане предметом захоплення ваших гостей.