Фальшивий гардероб на дачі / Ідеї для дому
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Фальшивий гардероб на дачі


falshgard0.jpg (64.84 Kb)

Для дачі сам Господь велів робити меблі своїми руками, а не збирати мотлох, якому не місце в квартирі. Особливо, якщо є оригінальна конструкція гардеробу, для якої, навіть і дверей не треба.

Концепція такого «фальшивого» гардеробу – шафи для одягу – досить проста. Встановлюють стаціонарну ширму, з'єднують горизонтальною поличкою зі стіною. Так що можна обійтися без дверей, бічної стінки з відкритим доступом всередину.

falshgard1.jpg (121.21 Kb)

Для виготовлення перегородки-ширми можна використати ДСП, завтовшки у 20 мм. Панель з ДСП вставляють в рамку, по контуру обрамляють дерев'яними планками, щоб ширма виглядала оригінальніше. Ширму встановлюють на ніжки від меблів.

Перегородку-ширму роблять, наприклад, розмірами 2400х1800 мм, або зшивають з листів шпилькової фанери, наприклад, з двох листів 2440х1220 мм. Зону з’єднання листів тоді закривають дерев'яною планкою, її закріплюють шурупами. Фанерні листи з'єднують між собою металевими скобами.

falshgard2.jpg (69.17 Kb)

Фанерні листи з'єднують металевими накладками. Встановлюють поличку, закріпляють її шурупами на брус. Підвіс для тремпелів закріплений на брус шурупами.

Щоб надати ширмі додаткової жорсткості, з внутрішнього боку по всій довжині кладуть пару дошок або брусків 40х40 мм. Бруски до панелей прикріпляють шурупами. На один з брусків буде спиратися верхня полиця.

Між стіною та ширмою монтують стрижень-підвіс для тремпелів (вішалок) Стрижні можна виконати з алюмінієвої трубки (20-30 мм діаметром) або з грабельного держака. Стрижень для вішалок спиратиметься на опори, що прикріплені до ширми та стіни. Висоту та ширину ширми слід визначити за місцем встановлення.

falshgard3.jpg (103.81 Kb)

Один з варіантів монтажу. Гардероб за ширмою, змонтованою у спальні

Фасад ширми, виготовленої з ДСП, слід пофарбувати в тон, який відповідає інтер'єру кімнати. А ось ширму-перегородку, зроблену з листів фанери, краще вкрити тонованою оливою, після чого скористатися матовим яхт-лаком. Тоді ширма буде подібною на панель, оздоблену шпоною з дорогої деревини.

Такого типу гардероб буде доречним в спальні або передпокої. В коморі вона згодиться для зберігання речей, які використовують не так часто.

falshgard4.jpg (110.1 Kb)

Гардероб в спальні, вид ззаду

Щоб збільшити жорсткість ширми, по всій довжині приклеюють бруски 40х40 або 50х50 мм. Для цього знадобляться столярні струбцини, щоб стягувати клеєві з’єднання. Можна, правда, прикріпити бруски й шурупами.

falshgard5.jpg (75.64 Kb)

Лист з фанери або ДСП вставляють, як картину у рамку. По контуру шурупами прикріпляють планки. Ширина планки 40 мм, а товщина – 0-20 мм.Дизайн маленької кухні. 60 іде...

16 Mar 2020 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Ванна кімната 60 ідей

16 Mar 2020 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Плитка для стежки своїми рукам...

28 Dec 2018 ,konsol
У дачників вельми популярними є садові стежк...

Габіони та пергони - малі архі...

28 Mar 2020 ,konsol
Габіони - (фр. gabion від італ. gabbione — «в...

Дизайн спальні. Ідеї

16 Mar 2020 ,fersht
Спальня це особливе місце, де завжди панує с...

Ванна кімната 60 ідей

16 Mar 2020 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Дизайн маленької кухні. 60 іде...

16 Mar 2020 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Оригінальні рішення з підвікон...

02 Mar 2020 ,konsol
Підвіконня не так складно перетворити на окр...

Огорожі з природних матеріалів

02 Mar 2020 ,konsol
Як зробити огорожі з природних матеріалів бам...
up