Книжкова поличка-екран

By: Євген

policyarad0

Можна дуже витончено сховати опалювальну батарею, якщо вам не подобається її вигляд. Головною родзинкою тут буде декоративна решітка, яка надає певною інтриги всій конструкції.

Взагалі цей об’єкт меблів можна використовувати і як підставку під телевізор. Правда, решітка тоді вже не знадобиться. Але прийдеться встановлювати додаткові полиці на телевізором та під ним, щоб на них розташувати DVD-плеєр та лазерні диски.

Готовий виріб можна фарбувати у будь-який колір – від білого до золотистого, це залежить від стилю приміщення.

policyarad1

На склеєну решітку ставлять бруски рами.

policyarad1_2

1.За допомогою маркерів, які вставляють у підготовані отвори Ø 8 мм в цокольній плиті, помічають центри отворів під шипи на опорних дошках цоколя. 2. Цокольну плиту з’єднують на шипах з клеєм з опорними дошками. Так само потім складають і кришку полиці.

policyarad3_4

3.У стуслі (навскіснику) по довжині розрізають декоративні планки для кришки, одночасно запилюючи деталі на вус. 4.Знизу до кришки приклеюють деталі карнизу, включно декоративні планки. Щоб запобігти пошкодженням на лицьових поверхнях декоративних планок, ъх фіксують само клейкою стрічкою, підкладаючи під неї м’яку губку.

policyarad5_6

5.Знову ж, маркерами, вставленими в отвори у бічних стінках, позначають центри отворів під шипи на ребрах двох верхніх та однієї нижньої полиць. 6.Просвердливши отвори у позначених місцях, з’єднують бічні стінки з полицями на шипах з клеєм.

policyarad7_8

7.До складених корпусів бічних етажерок з тильного боку цвяхами прибивають вирізані з фанери задні стінки.8.Готові корпуси етажерок пригвинчують до цоколя, розташовуючи їх врівень з тильним ребром цокольної плити. Потім згори встановлюють кришку, яка скріплює всю конструкцію полички.

policyarad9

9.До бічних стінок корпусів, які формують проріз, прикріпляють шурупами рейки з магнітними утримувачами. Відповідні пластини утримувачів пригвинчують до вертикальних деталей рами решітки. Встановлену таким чином решітку можна у випадку необхідності будь-коли зняти та знову повісити.