Вікова мудрість хатніх майстрів у декількох прикладах / Ідеї для дому
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Вікова мудрість хатніх майстрів у декількох прикладах


hitr0.jpg (93.64 Kb)

Якщо, як завжди, раптом, знадобилося витягувати з хати важку річ, наприклад, непідйомну пральну машину або шафу, а допомагати нема кому, може статися враження, що ця задача немає рішення. Нерідко поріжок вхідних дверей занадто високий, і дуже не хочеться його пошкодити у процесі транспортування важкого вантажу. Тут можуть і не допомогти роликові опори, приховані десь у коморі на всякий випадок. Але вихід, як і завжди, знайдеться. Слід у дверному отворі покласти лист ДСП 18 мм завтовшки таким чином, щоб один її край ліг на підлогу у передпокої, а середина – на поріг. Тоді вже можна кріпити роликові опори по кутах речі, яку треба переміщати, та перекатувати її далі до порогу. Далі, ДСП як гойдалка перехилиться на другий бік, річ сама перекотиться назовні і це буде легко, красиво та вишукано. Плита при цьому має бути досить довгою та відповідати ширині отвору.

hitr1.jpg (62.62 Kb) . . . . .

Доробка козлів. Можливо ви маєте у хазяйстві козли з продовженими поперечинами, то їх можна удосконалити, додавши один, або декілька обмежувачів для створення підпору, що допоможе при розпилюванні, струганні заготовок, або для виконання будь-якої іншої подібної роботи. Таким чином буде значно розширена функціональна можливість цих козлі, які нерідко роками простоюють у сараї без роботи. Обмежувач потрібної довжини повертається на міцному шрубі. Треба закріпити його таким чином, щоб у піднятому стані він уперся у ніжку.

Цікаве відео: Фігурки з фанери для саду

Якщо у вас немає лещат, але вони конче потрібні, можна скористатися і допоміжними матеріалами та конструкціями, яких повно у допоміжних приміщеннях на ділянці. Тут потрібні два обрізи дошки з твердої деревини розмірами 20х200х450 мм. На відстані 25 мм від крайки однієї з заготовлених дошок свердлять кріпильні отвори, після чого на торцях обох заготовок випилюють пази глибиною 75 мм та такої ширини, щоб до них заходили рейкові струбцини. Заготовку з отворами прикріпляють до верстаку, а в пази, що зроблені, поміщають струбцини. На них і надягається друга деталь з торцевими пазами. Саморобні тиски готові до

hitr2.jpg (70.4 Kb)

На малюнку: 1 – рейкові струбцини довжиною 300 мм; 2 – пази глибиною 75 мм; 3 – обріз дубової дошки; 4 – отвори для кріплення.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 Підтримайте SuperDim.info! Become a Patron!Дизайн маленької кухні. 60 іде...

03 Jun 2022 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Дизайн інтер'єру ванної кімнат...

30 Dec 2021 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Тераса. 50 Ідей

14 Feb 2022 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Дизайн сходів в будинку. Всі в...

03 Jun 2022 ,orest
Сходи на другий поверх, підберіть який тип ва...

Дизайн металевих сходів до буд...

03 Jun 2022 ,orest
Перед тим як будувати зовнішні сходи з вулиці...

Як зробити дерев’яні сходи в б...

03 Jun 2022 ,orest
Дерев'яні сходи в будинку показуємо як зробит...

Дизайн дитячої кімнати для дво...

03 Jun 2022 ,fersht
Дуже часто трапляється так, що дівчинка та х...

Сходи до будинку своїми руками...

03 Jun 2022 ,konsol
Надворі найбільш підходящим варіантом для схо...

Дерев’яні та плетені огорожі д...

03 Jun 2022 ,konsol
Привабливі огорожі для клумб, виготовлені з д...
SuperDim.info
Супер дім
Корисні поради, як самому зробити ремонт квартири чи як побудувати будинок своїми руками. Відео, Ідеї, поради, майстер-класи з будівництва та ремонту, огляди будівельних матеріалів і нових технологій.
Важливо
Просимо читачів порталу ознайомитись з умовами користування ресурсом.
Правила сайту
Контакти
Для зв'язку з нами Ви можете скористатися e-mail:
up